תערוכות וקול קורא

גלריות לאמנות 26/06/17


גלריות

תערוכת בוגרי תכנית ההמשך של המדרשה תיפתח בירקון 19, תערוכת קרמיקה חדשה בבית בנימיני, ועודד שתיל מארח בדירתו, שמשמשת גם כגלריה, את אורלי סבר.
 
אגריפס 12
בתיה רוזנק – "תחילה ותכלה". מופשט. עד 15.7.
אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
נעמה פורת – "קפק". עד 8.7.
שביל המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל אביב. ג'-ה' 19:00-12:00, ו-שבת 14:00-11:00.
 
אלון שגב
טל מצליח – "פורטרט עצמי – גבר באישה". ציור. עד 14.7.
שד' רוטשילד 6, תל אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 13:00-10:00.
 
אלפרד
דפנה גזית – "Photolytic city". צילום. עד 7.7.
סמטת שלוש 5, תל אביב. ג'-ה' 21:00-17:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
 
אנגל
ז'אק ז'אנו – "המסע: ימה". עד 28.7.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5225637. א'-ה' 20:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
 
ברוורמן
"untitled". קבוצתית; בבייקרי: גרציה טודרי – "Orbite Rosse". וידאו. עד 6.8.
השרון 12ב', תל אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה' 19:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00. 
 
גבעון
עתר גבע – "אי שקט". עד 8.7.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גורדון
"נופים". קבוצתית מאוסף הגלריה". עד 29.7.
בן יהודה 95, טל' 5240323. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00.
 
גלריה בנימין
"קארדיל". קבוצתית. עד 22.7.
שביל המרץ 5, תל אביב. ד' 14:00-11:00, ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גלריה חזי כהן
עלמה יצחקי – "היא הסיר ואנחנו הבשר". ציור. עד 15.7.
וולפסון 54, תל אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה' 19:00-10:30, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
 
גלריה ליאונרדו
הילה צ'ולסקי – "מסעות #2". תצריבים ותחריטים, שמן על בד. פתיחה: ד' 5.7. עד 7.8; ג'ודי דגן – "מקומות שמעולם לא הייתם". טכניקה מעורבת. עד 2.7.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 20:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
 
גלריה צדיק
אתי צ'כובר – "פנאי +". ציור. עד 15.7.
שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה' 17:00-11:00, ו' 14:00-11:00.
 
גלריה P8
טל גולני – "כניסת קהל". ציור. עד 15.7.
הפטיש 1, תל אביב. ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גרשטיין
גדי בן זנו – עבודות שמן. עד 30.6.
בן יהודה 101, תל אביב, טל' 03-5293826. א'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
 
דנה – גלריה לאמנות
רותי דה פריז ולוסיאנה קפלון – "חזרות לקרב". ללא מועד סיום.
יד מרדכי. ד' 15:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
 
המרכז לאמנות דיגיטלית
"הוראות הפעלה". פעולות אמנות במרחב הציבורי. עד 27.7.
האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. א'-ב' 14:00-10:00, ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00.
 
הקיבוץ
אורה ראובן – "גו גו גולם". מיצב פיסולי משולב סאונד. פתיחה: ה' 6.7, 20:00. עד 4.8; רותם תמיר – "צמצמים". עד 1.7.
דב הוז 25, תל אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה' 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו' 14:00-11:00.
 
זומר
יקוב קולדינג – "חזרות גנרליות"; S2: משה קופפרמן – "שומרי הסף". עד 8.7.
שד' רוטשילד 13, תל אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
 
זימאק
פיליפ פסקוואה – "ממנטו מורי". פיסול. עד 21.7.
ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 20:00-9:30, ו' 15:00-9:30.
 
טובה אוסמן
מיצב חלון: "זכוכית וזמורות". עד 19.7.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
 
מקום לאמנות
"קיר אמן X 9". קבוצתית. עד 8.7.
שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:30.
 
עינגע
אירית חמו, גסטון צבי איצקוביץ, שרון אתגר – "מאז נשימת הזמן הקדמון". עד 7.7.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
רוזנפלד
"ג'ונגל פיתוח". קבוצתית; רוני לנדה – "מסיבת סיום". מיצב פיסולי. עד 29.7.
שביל המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00.
 
רוטשילד אמנות
מיה זר – "תשע נשמות". ציור. פתיחה: ה' 6.7, 20:00; ידידיה הרשברג – "יותר צלם מצל". ציור. עד 1.7.
יהודה לוי 48, תל אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה' 18:30-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
שלוש
"הצד האחר". קבוצתית. בחינת האתוס הציוני. עד 5.7.
מזא"ה 7, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 19:00-11:00; ו' 14:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
 
Raw Art
הדס סט – "נימה וחצי מהצל". צילום. עד 14.7.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
אטליה שמי
"צירוף לא מקרי". קבוצתית. עד 2.9.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
 
אטליה code2hope
האחד הנעלם – "עמוד השחר". ההיסטוריה הפילוסופית של התנועה. ללא מועד סיום.
בוסתנאי 22, נוה צדק, תל אביב, טל' 052-8576401. א'-ו' 20:00-12:00, שבת 18:00-11:00.
 
ארטפורט
"נונפינטו". תערוכת המחזור החמישי בארטפורט. עד 22.7.
דרך בן צבי 55, תל אביב, טל' 03-5182599. ה' 20:00-12:00, ו'-שבת 16:00-11:00, או בתיאום מראש.
 
בית אוסף קופפרמן
"ללא פת שחרית". קבוצתית; בועז ברקני – "זמן אמיתי". קיר אמן. ללא מועד סיום; משה קופפרמן – "עבודות על נייר ובהן פנדות". ללא מועד סיום; משה קופפרמן – עבודות. תערוכת קבע.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת 15:00-10:00 או בתיאום מראש.
 
בית האדריכל
"אדריכלות והיומיום". עד 3.8.
המגדלור 15, יפו. א', ג'-ה' 15:30-9:30, ב' 19:00-10:00, שבת 19:00-16:00.
 
בית האמנים בנגב
"בקטנה". מינאטורות. עד 4.7.
האבות 55, באר שבע, טל' 08-6273828. ב'-ג', ה' 16:00-10:00, ד' 19:00-12:00, ו' 13:30-10:00, שבת 14:00-11:00. סגור בערבי חג.
 
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
ישראל בנקיר – "כדים"; רעיה רדליך – "מר לימון אני צלחת". פתיחה: ה' 6.7, 19:30; "טופסי טרווי – עולם הפוך". קבוצתית. קרמיקה. עד 1.7.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-11:00.  
 
בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל אביב)
"הגיל והתרגיל". קבוצתית. הסטודיו של רויטל בן אשר פרץ. עד 1.7.
אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
 
בית מיכל
עדנה אוחנה, הילה ליזר בג'ה, בל שפיר – "תורת הקשרים". מארג של חוטים, לולאות ושרבוטים. עד 30.6.
הגר"א 10, רחובות, טל' 08-9467998. א'-ג', ה' 10:00-16:00, ב', ד' 12:00-9:00, ד'22:00-17:00 או בתיאום מראש.
 
בית קנדינוף
"האבן והטריטוריה". קבוצתית. עד 31.7.
הצורפים 14, יפו, טל' 03-6502938. כל השבוע 24:00-10:00.
 
בית שטורמן
"דיין: אלבום משפחה. 2017-1908". עד 11.11.
עין חרוד. א'-ה' 15:00-8:00.
 
גלריה 4
מיכה שמחון – "דיו שחור". דיוקנאות. עד 5.8.
פלורנטין 4, תל אביב. א'-שבת 22:00-9:00.
 
גלריה אסול
"RE-MEMBER". עד 13.7.
אבולעפיה 6, תל אביב. א'-ה' 17:00-12:00, שבת 13:00-11:00.
 
גלריה בזל
"התאווה לואן גוך". קבוצתית. עד 14.7.
רח' השל"ה 1, תל אביב, 03-6024957. א'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
 
גלריה בסיס
אורי שטטנר ומיכל היימן – "גנטיקה של ציור". עד 12.8.
המדע 14, הרצליה פיתוח. ג'-ד' 18:00-12:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00 (סגור בערבי חג).
 
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"מעשיות לתיאו: האמנות הנאיבית של אברהם קאן". עד 7.7.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 21:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
 
גלריה חנקין
שרי וורטמן – "גלגולי נייר". עבודות בטכניקת קווילנג. עד 1.8.
חנקין 109, חולון. א'-ה' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו' 13:00-10:00; שבת 13:00-10:00.
 
גלריה טל
דליה מאירי -  "Paris, Open Studio, 2016". עבודות הדפס בטכניקה מעורבת. עד 15.10.
חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. ג' 19:00-17:00, שבת וחג 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
 
גלריה טרומפלדור
"יורדים העירה: תערוכת אמני/ות העיר העתיקה בבאר-שבע". עד 30.7.
טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר שבע, טל' 08-6247706. ד' 17:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו' 13:00-9:00.
 
גלריה כברי
שושנה גבעון – "פעימה". הדפס. עד 22.7.
כברי, טל' 04-9952537. ה' 18:30-15:30, ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.
 
גלריה לאמנות אום אל פחם
פאטמה אבו רומי - "ונוס פלסטינה". ציור, וידאו ורישום; דוד ריב – "מדורות". ציור; יעל אורן סופר – "אחוזי בנייה". ציור; מיכל בלייר – "יום אחד תהיי אמא". תחריטים ועבודות תלת ממד; מייס חרירי – "אסוד". בין רישום בדיו לרישום דיגיטלי. עד 13.10.
אום אל פחם. א'-ה', שבת 16:00-9:00.
 
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
"מקום". קבוצתית. עד 8.7.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 13:30-10:30, שבת 16:30-10:30.
 
גלריה מחניים
ג'ים סילברמן – "תשוקה לצבע". ציור. עד 12.8.
מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש.
 
גלריה משרד בתל אביב
" אמנות פרובוקטיבית – לייט+". קבוצתית. עד 19.7.
זמנהוף 6, תל אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה' 18:00-11:00; ו' 14:00-11:00.
 
גלריה שרה ארמן
"תערוכת קיץ". קבוצתית. עד 8.7.
גורדון 29, תל אביב, טל' 050-3740020. ו'-שבת 13:00-11:00.
 
גלריית החווה
"סיפורים לפני השינה". מעצבים מלבישים סיפורי ילדים. פתיחה: שבת 1.7, 11:00. עד 31.8.
הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב' 16:00-13:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
 
גלריית עין הוד 
עדי ינוב – "נפתחת כמו מניפה". עד 5.7; "לא הכל שחור או לבן". קבוצתית. ללא מועד סיום.
עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
 
גלריית שכטר
שי עבאדי – "חסרי מנוח". דיוקנאות. עד 1.9.
שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:00-10:00.
 
הגלריה במכללת אורנים
ענבל ניסים – "יום לצייד, יום לטרף". ציור. עד 26.8.
מכללת אורנים, קרית טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה' 17:00-8:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"זרם תודעה". אמני וידאו ואמני סאונד. עד 28.7.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ה' 19:30-16:30, ג', ו' 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
הגלריה העירונית ירושלים
"צילומים בסלון". עבודות של סטודנטים מהמכללה האקדמית הדסה. עד 20.7.
יפו 17, ירושלים. א'-ה' 17:30-9:00.
 
הגלריה העירונית כפר סבא
"ארץ נהדרת: כרזות בעיצוב האחים שמיר, ישראל 1970-1939". עד 27.7.
גאולה 12, כפר סבא, טל' 09-7649303. א'-ה' 20:00-9:00, ו' 12:00-9:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות – עפולה
אוסמה סעיד – "עבודת אדמה". עד 5.9.
חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. א'-ה' 20:00-17:00, ו' 13:00-10:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות - ראשון לציון
רותם ריטוב – "עדה לעד". מיצב; גידי סמילנסקי – "נגלה כסוד". ציור; אלדד מנוחין ועומר יאיר – "תא צילום מבגדד". צילום; לאה טופר – "קמילות". ציור. עד ספטמבר.
אחד העם 8, ראשון לציון, טל' 03-7572821. ב'-ו' 13:00-10:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות - רחובות
אריה ברקוביץ – "ארזתי לבד". מיצב, רישום ופיסול בעץ. עד 24.7.
יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. ב', ד'-ה' 13:00-9:00, א', ג' 13:00-9:00, 18:00-16:00, ו' 12:00-9:00.
 
הגלריה ע"ש אפטר
"השראה לבנה". קבוצתית. עד 25.7.
בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ב', ד' 14:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה' 15:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
 
החנות
ליאת דניאלי וטל רוזן אליעזר – "בלוטת חלב". עד 22.7.
העלייה 31, תל אביב, טל' 5341223־052. כל השבוע 24 שעות (התצוגה בחלון הראווה).
 
הירקון 19 (המדרשה)
תערוכת בוגרים – התוכנית ללימודי המשך. פתיחה: ה' 6.7, 22:00. עד 22.7.
הירקון 19, תל אביב, טל' 03-6203129. ב'-ה' 20:00-13:00, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
 
הלובי
"העתקת שמש 1". תערוכה ראשונה בסדרה על הקשר בין ארכיטקטורה לאמנות. עד 8.7.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 052-8330675. ה' 13:00-10:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
המרכז לאמנות עכשווית בערד
"בולענים". קבוצתית. עד 6.8.
בן יאיר 28, ערד, טל' 08-9551531. ב', ד' 13:00-9:00, ג', ה' 20:00-16:00. שבת ראשונה ושלישית בחודש 14:00-11:00.
 
המרכז לאמנות עכשווית – תל אביב
טלי קרן – "החותם הגדול". על יחסי הגומלין בין אמנות, תעמולה, דת ופוליטיקה. עד 19.8.
קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
 
המשכן לאמנות בית מאירוב
"ביקור הצעצועים 2 – האוטו שלנו". מסע נוסטלגי לצעצועי תחבורה. פתיחה: שבת 1.7. עד 31.8.
הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה' 20:00-17:00; ו'-שבת 13:00-10:00.
 
הסדנה לאמנות
חוה שרף – עבודות ציור; רונית אדם – "עוצמתה של רכות". קיר אמן; אנטון בידרמן – "טנאטוס". ציור.  פתיחה: ה' 6.7, 20:00. עד 10.8.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ה' 13:00-9:00, ב', ד' 19:00-17:00.
 
הקוביה
"זוויות". בוגרי אמנות פלסטית בקוביה. עד 13.7.
יהושע יבין 13, עמק המצלבה, ירושלים. א'-ה' 15:00-10:00.
 
הקצה
משה קסירר – "זית ושמים אפורים". ציור. עד 8.7.
לוחמי הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב' 19:00-16:30, ה' 16:30-13:00, ו' 15:00-12:00, שבת 13:00-11:00.
 
ויטרינה – המכון הטכנולוגי חולון
חנן שלונסקי ואיל דניאלי – "משתפי פעולה". ציור ועבודות נייר. עד 6.7.
גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה' 18:00-10:00.
 
חנינא
"הלו, הלו, אבא... ואמא". קבוצתית. עד 15.7.
שביל המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד'-ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
מינוס 1
"BAD TASTE – השנה החמישים לכיבוש". עד 29.7.
שוקן 18, תל אביב, טל' 03-5121732. ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
מנשר
ננעם ונקרט – "מלחמה". עד 6.7.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00.
 
מרכז באוהאוס תל אביב 
מיכאל צימרמן – "לפי ראות עיני". ציור. עד 29.7.
דיזנגוף 77, תל אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', שבת 19:30-10:00, ו' 14:30-10:00.
 
מרכז גוטסמן לתחריט
"טרי מהמכבש". הדפסים של אמני הסדנה. ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952713. א'-ה' 16:00-7:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
 
סדנאות האמנים ירושלים
 ראדק שלאגה וקז'ישטוף גוטפרנסקי – "'ירושלים של זהב' נגד 'הצי הצהוב'"; מגדלנה פרנצ'ק ויעל פרנק' – "היום שבו כלום לא קרה". עד 30.6.
האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד' 16:00-10:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
 
סדנאות האמנים תל אביב
אניה קרופיאקוב - "כמעט כמו השטן". עד 29.7.
קלישר 5, תל אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
עודד שתיל ליברמן 8
אורלי סבר – "שטח אפור". עד 5.8.
ליברמן 8, תל אביב (דירה 8, קומה 2), טל' 054-2815050. ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום טלפוני.
 
פריסקופ 
גוני חרל"פ - "סלע קיומנו". מיצב. עד 8.7.
בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-11:00.
 
קו 16
אריאלה פלוטקין – "העלמה והמאסטר מכשף". וידאו. עד 27.7.
מרכז קהילתי נוה אליעזר, שד' ששת הימים 6, תל אביב, טל' 03-7300360. ג' 14:00-10:00, ד'-ה' 20:00-17:00. הגלריה תהיה פתוחה ביום ו' 9.6, 31:00-10:30.
 
קרון הספרים
נועה לוין-חריף – "מולדתי A4". רישום. עד 3.7.
הכלניות 2, קרית טבעון. א'-ה' 19:00-9:00, ו' 12:00-9:00.
 
רביעיית פלורנטין
גיא אלוני – "כאוס". צילום. פתיחה: ה'  6.7, 19:30. עד 15.7.
המעון 3, תל אביב, טל' 03-6285300. א'-ה' 21:00-17:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
 
שער 3
"Mixd Impressions". קבוצתית רב תחומית. עד 20.7.
שער פלמר 2, חיפה. ג', ד', ו' 14:00-11:00, ג', ה' 20:00-17:00, שבת 15:00-12:00.

 
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.