לימודי חוץ - בסיס הרצליה
בית הספר "בסיס" נבנה כמרכז אמנות ותרבות מתוך השקפה שמקצועות ותחומי האמנות מגוונים משבחים ומעשירים זה את זה. מסלולי הלימודים נאמנים לדעה שמגוון מפגשים והכרות רחבה משפרים את הבסיס המקצועי והתרבותי ומעניקים ללומדים חוויה מקיפה. זהו ניסיון מבורך לחדש את הקשר בין האמנויות ולבנות מקום מגרה ומאתגר הקולע את מכלול פעילותיו כצמה. 
בית-הספר מאפשר עבודה, לימוד, מחשבה, ראייה, הקשבה ושיחה ביקורתית, לציבור רחב ככול האפשר. כשם שהוא מאפשר לימודים מלאים הוא מאפשר גם טעימות חלקיות וגם יצירת מסלולים עצמאיים על-ידי בחירת אשכולות לימודים על-פי נטייה אישית.
 לימודי החוץ של "בסיס" מתאימים גם למתחילים וגם לכאלה המבקשים השלמות והרחבות ידע. הקורסים הינם ברמה גבוהה ומקצועית ומועברים באהדה וברגישות לצרכי הלומדים ולקצב התפתחותם. 
לימודי החוץ נועדו למי שיש בו סקרנות ועניין. הם כוללים לימודים מעשיים ועיוניים בקשת רחבה של נושאים לרבות; אמנות פלסטית, פיסול, ציור, צילום תולדות האמנות, וידיאו ארט, סיורי תערוכות,  איור ואנימציה, עיצוב גרפי, מוזיקה. ספרות ושירה, תנועה ואמנות פלסטית, סאונד וויזואליה ועוד מקצועות שיתווספו בהדרגה. 
לימודי החוץ הם חלק ממכלול הפעילויות הייחודיות והרב-תרבותיות של בית-הספר – כל פעולה תקושר לאחרות באמצעות מערכת מידע ובעזרת אתר בית-הספר וגם בתיווך הספרייה הגלריה לאמנות ואולם ההרצאות. בית-הספר על כל שלוחותיו יהיה מקום לא רק של עבודה, עיון, למידה והתנסות אלא גם מקום של הנאה בילוי ומפגש. בית-הספר יכוון לכך שכל מוריו, לומדיו ואורחיו יתנו ויקבלו הרבה יותר מאשר שיעורים על פי בחירה. הם יהיו חלק מניסיון חשוב ויצירתי להטביע חותם באמנות ובלימודי האמנות בישראל.
 

השכרת חללי עבודה

לימודי חוץ

 • סדנת עץ

  סדנת עץ

  חדש בבסיס ! סדנת עץ נפתחת לקהל הרחב לעבודה עצמית וללא הנחיה.

  סדנת ברזל

  סדנת ברזל

  לאור הביקוש: סדנת ברזל פתוחה ללא הנחיה, פעמיים בשבוע

סגל לימודי חוץ

סגל המורים ללימודי חוץ

דורון בר אדון

דורון בר אדון

פיסול גאומטרי

גלית אלוני

גלית אלוני

פרקטיקות צילום

הדס רוזנברג ניר

הדס רוזנברג ניר

פיסול קרמי

אפרת קליפשטיין

אפרת קליפשטיין

מנהלת תכניות לימוד

שי עיד אלוני

שי עיד אלוני

פיסול בעץ

נעה רז מלמד

נעה רז מלמד

סיורי גלריות

נדב ויסמן

נדב ויסמן

פיסול וציור

טל פרנק

טל פרנק

פיסול

צור קשר

רחוב המדע 14 איזור תעשיה הרצליה

טלפון 3184*

basis@basis.org.il

בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.