Home Webmail Password Help File Manager Logout Edit a file גלריות לאמנות - בסיס לאמנות ותרבות

גלריות לאמנות 18/2/19

זמן קריאה: 10:19 דקות
גלריות

 
 
חגי ארגוב ולילי פורן בגלריה צדיק, שולי בר נבון בגלריה יאיר, בעז נוי ומלאכי סגן-כהן בגלריה רוזנפלד, התערוכה הקבוצתית "נוזל מוצק" בגלריה לאמנים בבית האמנים בכפר סבא, מרים גמבורד בבית האמנים בתל אביב, אתי יעקובי וקבוצת הברביזון החדש בירקון 19, רותם מנור ואיתי שמואלי בגלריה מאיה, עילית אזולאי במרכז לאמנות עכשווית.
 
אגריפס 12
עודד זידל – ציורים 2018-2019. עד 23.3.
אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
חנה שביב – "צלמוות". שיבוש עדות צילומית. עד 2.3.
צלנוב 42, תל אביב. ג'-ה' 19:00-12:00, ו-שבת 14:00-11:00.
אלון שגב
"The Harare Fauves". אמנים אפריקאים. עד 1.3.
המנוע 7, תל אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 13:00-10:00.
אלפרד
"Heka". תערוכה בסדרה "Burn Your Bridges Down". עד 22.3.
סמטת שלוש 5, תל אביב. ד'-ה' 21:00-17:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
ברוורמן
שחר מרקוס – "רונדו". מיצב וידאו. עד 11.4.
השרון 12ב', תל אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.  חמ
גורדון (הזרם)
אדם יקותיאלי – "פתולוגיה של תקווה". עד 23.3.
הזרם 5, תל אביב, טל' 03-5240323. ב'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00. א' בתיאום מראש.
גלריה בנימין
"סטופיד קופיד". קבוצתית. עד 2.3.
שביל המרץ 5, תל אביב. ד' 14:00-11:00, ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים!". עד 12.4.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 21:00-12:00, ו' וערבי חג 14:00-10:00.
גלריה זומר לאמנות עכשווית
מיכל הלפמן – "היסטוריה: עד גמר המלאי". עד 23.3.
שד' רוטשילד 13, תל אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
גלריה חזי כהן
קלון – "מכתבים מעתיד ידוע אל עבר לא נודע". ללא מועד סיום.
לילינבלום 33, תל אביב. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
גלריה ליאונרדו
עובדיה קידר, ליזה כהן, עתידה דורון – "ניצני הדרום". פתיחה: ב' 25.2.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 20:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
גלריה משרד בתל אביב
ברי סטון – "זו ילדותי השנייה". ציור. עד 2.3.
זמנהוף 6, תל אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה' 15:00-11:00, 18:00-16:00, ו' 14:00-11:00.
גלריה צדיק
חגי ארגוב ולילי פורן – "כריה של קול בודד". ציור, פיסול, מיצב. פתיחה: ה' 28.2, 20:00. עד 30.3.
שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה' 17:00-11:00, ו' 14:00-11:00.
גלריה P8
ליאור גריידי – "גוף זר". מיצב תלוי מקום. עד 16.3.
הפטיש 1, תל אביב. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.
הלובי
עדי ברנדה – "Substance". הצבה. עד 2.3.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
זימאק
אורית חופשי, מחמוד קייס – "נקודת מבט". תערוכה זוגית. עד 28.3.
ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 20:00-9:30, ו' 15:00-9:30.
טובה אוסמן
ודים קרוגליקוב – "מהמזוודה". ציור; גד אולמן – "סופי". מיצב חלון. עד 26.2.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
יאיר
שולי בר נבון – "עבודות חדשות". קולאז'ים. עד 5.4.
אבן גבירול 6, תל אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00.
מקום לאמנות
"9 X קיר אמן". עד 9.3.
שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:30.
עינגע
"בחירת האמן". קבוצתית. עד 23.3.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
רוזנפלד
בעז נוי – "שמועות על חורף". ציור; מלאכי סגן-כהן – "ציר האלפא". תצלומים ופסלי קיר. עד 30.3.
שביל המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00.
רוטשילד אמנות
רן טננבאום – "מוארים". ציור. עד 3.3.
יהודה לוי 48, תל אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה' 18:30-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
שלוש
גדעון גכטמן – "מרקמי חיים". עד 2.3.
מזא"ה 7, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 19:00-11:00; ו' 14:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
Raw Art
ניר סגל ואלואיז פרוניאלס – "יש אור שלעולם לא כבה". מיצב, אירועי מופע ומחול. עד 9.3.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
1:1
ניר עברון ועומר קריגר – "מסע למזרח הרחוק". עד 28.2.
השרון 4, תל אביב. א'-ב', 14:00-10:00, ג' 19:00-15:00, ד' 22:00-20:00, ה' 20:00-17:00.
אורנים - הגלריה
ארנון רבין – "מרכז מבקרים". עד 3.3.
מכללת אורנים, קרית טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה' 17:00-8:00., ו'-שבת 14:00-11:00.
אורנים – מוזה 42
"טבועה בגוף". קבוצתית. עד 27.2.
מכללת אורנים, קרית טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה' 17:00-8:00., ו'-שבת 14:00-11:00.
אטליה שמי
"לפסל ביניין – תיאטרון ירושלים". עד 30.3.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
בית אוסף קופפרמן
"קרטונאז". קבוצתית; ספי גרשוני – "פעולות: השטחה, קיפול, הישענות". צילום. עד 11.5; משה קופפרמן – עבודות. תערוכת קבע.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת 15:00-10:00 או בתיאום מראש.
בית האמנים בנגב
רחל טרואן – "דיוקן אינטימי". עד 15.3.
האבות 55, באר שבע, טל' 08-6273828. ב'-ג', ה' 16:00-10:00, ד' 19:00-12:00, ו' 13:30-10:00, שבת 14:00-11:00. סגור בערבי חג.
בית האמנים ירושלים
"משא בזמן". קבוצתית; נלי אגסי – "Homeseek". קולאז' דבורה כהן – "אני, לודרית". ציור, מיצב, וידאו. עד 9.3.
שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. ב', ד'-ה' 18:00-10:00, ג' 20:00-14:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
בית האמנים כפר סבא
"נוזל מוצק". קבוצתית. פתיחה: ה' 28.2, 20:00. עד 23.3.
גלר 4, כפר סבא. ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-10:00, 19:00-17:00.
בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל אביב)
מרים גמבורד – "הומו וולגריס"; שרגא בירן – ציורים; יוסי זמנבודה – "שניים +1 ≠ 3"; זהבה אדלסבורג – "ימים רבים"; אביבית גרף-גרסל – "עור גדול"; ולדימיר לופו - "LUPU"; אבי צרפתי – "מטמורפוזה"; אסף רהט – "בדרך אל הסטודיו"; שבע קרני – "שוטטות". עד 2.3.
אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)
"שבירת מוסכמות". קבוצתית. ללא מועד סיום.
שד' הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה' 16:00-10:00, ד' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת 13:00-10:00.
בית האמנים ראשון לציון
אריה למדן – "עם תרמיל ועפרון|". מפגש עם נופים ודמויות. עד 2.3.
גבעתי 17, ראשון לציון. א', ד', ו' 12:00-10:00, ב', ג', ה' 13:00-10:00, ב', ד' 19:00-17:30, שבת 13:00-11:00.
בית הכט
דליה נתן – "דיאדה". צילום. עד 28.2.
שד' הנשיא 142, חיפה, טל' 04-8353555. א'-ה' 17:00-9:00.
בית הנסן
"רקמת חיבור". קבוצתית. עד 11.3.
גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ג' 18:00-10:00, ד'-ה' 19:30-10:00, ו' 14:00-10:00.
ביתא
נגה גרינברג, יעל הורן דנינו – "סולם מוצב ארצה". עד 13.3.
יפו 155, ירושלים, טל' 02-5953348. א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:00-10:00.
גבעון פורום לאמנות
"מידה". קבוצתית. עד סוף מאי.
אלרואי 3 פינת שלוש 22, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-9490999. ו' 14:00-11:00. שבת בהרשמה מראש באתר.
גלריה 10
"קו גבול". קבוצתית. עד סוף פברואר.
בית מיכל, הגר"א 10, רחובות, טל' 08-9467998. א'-ג', ה' 19:00-16:00, ב', ד' 12:00-9:00, ד' 22:00-17:00. או בתיאום מראש.
גלריה אלמסן
יונתן הירשפלד – "סצנה ראשונית". עד 17.3.
הפנינים 1, תל אביב-יפו. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה בגליל
אלה ספקטור - "אוף סקרין". מיצב. עד 8.3.
האקדמיה גליל מערבי, עכו, טל' 04-9015103. א'-ו' בתיאום מראש.
גלריה בצלאל
"נדר". עד 28.2.
דרך סלמה 60, טל' 6824082. א'-ה' 17:00-10:00 או בתיאום מראש.
גלריה דואק
איילת כרמי – "גירלנדה". ציור. עד 1.5.
מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות שאננים, ימין משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע 20:00-10:00.
גלריה זוזו
יובל דניאלי - "אנדרטה". פתיחה: ו' 22.2, 12:00. עד 30.3.
גשר העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג' 16:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש
גלריה חנקין
לילי פורן - "מסע בנתיבי הטקסטיל". עד 2.3.
חנקין 109, חולון. א'-ה' 13:00-10:00, 19:00-16:00,ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-10:00.
גלריה טל
"מפגש נאיבי". עד 26.3.
חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. ג' 19:00-17:00, שבת וחג 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
גלריה טרומפלדור
לב סירקין – "את קשתי נתתי". עד 3.3.
טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר שבע, טל' 08-6247706. ד' 17:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו' 13:00-9:00.
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
"מאחורי ההר". מיצב. עד 16.3.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 13:00-10:30, שבת 16:30-10:30.
גלריה לאמנות ישראלית – טבעון
ישעיהו איש גבאי וגלי כנעני – "מפרט". אמני טקסטיל; רונה שחר – "אדם בחוץ". פתיחה: ו' 22.2, 11:00. עד 18.4.
מרכז ההנצחה, המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה' 13:00-8:00, 19:00-16:00, ו' 12:00-8:00, שבת 13:00-11:00.
גלריה מאיה
רותם מנור – "אולימפיאדת החורף במדבר"; איתי שמואלי – "חופשת מחלה". עד 9.3.
שביל המרץ 2, תל אביב, טל' 058-4466349. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
גלריה מחניים
עירית שטקלמכר – "אין דבר". ציור; בגלריה המבואה: רוני נתיב – "אופסילאמבה". עד 23.2.
מחניים, טל' 052-6065026. א', ה' 18:00-10:00, ב'-ג', ו', שבת 13:00-10:00.
גלריה מרווח
נטע אשוח, אנדרי עדי קסלר – "כשהריק יוצר צורה". – עבודות לבד, רשת וברזל. עד 2.3.
קיבוץ הרדוף, ט'ל 0544918402. ג' 19:30-17:30, ו'-שבת 14:30-11:30.
גלריה מרי
מירי גרמיזו – "OH MY GOD". עד 28.2.
אגריפס 12, ירושלים. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה B.Y5
"קבוצתית". קבוצתית. עד 23.3.
בר יוחאי 5, תל אביב. ב'-ד' 15:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריית החווה
מוריה אדר פלקסין - "בר-בי". בעקבות בובת הברבי לצד בר רפאלי. עד 2.3.
הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ד'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריית לוחמי הגטאות
יורי כץ - "סקיצה לבדיחה גסה". ציור. עד 2.3.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993737. ו' 14:00-9:00, שבת 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני. 
גלריית עין הוד
יפתח שמש – "עדיין יש מאין". ציור. עד 15.3.
עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
גלריית NOX
"צילום עכשווי בינלאומי בסביבה חדשה". עד 28.2.
נמל יפו. א'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-11:00.
הגלריה בבארי
ציון אברהם חזן – "סלוקי". וידאו. ללא מועד סיום.
בארי, טל' 054-7918049, 054-7918464. ה' 20:00-16:00, ו' 13:00-9:00, שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש.
הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר
"קווי הגנה – מאז'ינו, בר-לב ומעבר". עד 16.6.
אוניברסיטת תל אביב, טל' 03-6408860. א'-ד' 19:00-11:00, ה' 21:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"גיבורע". קבוצתית. עד 18.3.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ד', ו' 14:00-10:00, ה' 20:00-16:00.
הגלריה הלבנה – חצור
זיוה ילין – "בובה זיוה". עד 22.3.
קיבוץ חצור. ו' 13:30-11:30, 21:00-20:00, שבת 14:00-12:00.
הגלריה העירונית כפר סבא
"הסדנה של רע – בית מלאכה לצילום, 2018-2017". קבוצתית. עד 28.2.
גאולה 12, כפר סבא, טל' 09-7649303. א'-ה' 20:00-9:00, ו' 12:00-9:00.
הגלריה העירונית לאמנות – עפולה
אחיה ענזי – "בכל ואדי תעשה לך דאר"; תרצה כפרי – "אין לי געגועים לתלתלים עם סרט"; "מצפון מלוכלך". קבוצתית. עד 10.4.
חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. א', ה' 20:00-17:00, ו' 13:00-10:00.
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
"כמוס בשפה". תמונה-קול-דימוי חזותי-מילים. עד 25.4.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-ו' 13:00-10:00, ב', ד' 18:00-16:00.
הגלריה העירונית לאמנות רחובות
"רחובות, בתים, אנשים ונופים". עד 1.3.
שלמה גולדין 2, רחובות. א'-ג' 19:00-9:00, ד'-ה' 15:00-9:00.
הגלריה העירונית רעננה
בוריס לייפר – "חיים ומוות ברעננה". ציור. עד 2.3.
אחוזה 147, רעננה. א' 19:00-9:00, ו' 12:30-9:00, שבת 12:30-11:00.
הגלריה לאמנות רמות מנשה
"שיעור מולדת – בוטניקה באמנות". קבוצתית. פתיחה: שבת 23.2, 11:00. עד 6.4.
רמות מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת 13:00-11:00.
הגלריה לשלום
"אמנות לכל כיס". קבוצתית. עד 8.3.
גבעת חביבה, טל' 04-6372824. א'-ה' 16:00-9:00, ו' 13:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
הגלריה ע"ש אפטר – מעלות תרשיחא
יפתח תבלין – "זיכרון דברים"; "היה פעם אני". קבוצתית. עד 23.3.
בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א, ב',ד' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה' 15:00-10:30, שבת 13:00-11:00.
החנות
אלנה צרטי שטיין וציקי אייזנברג – "קונפטי". עד 30.3.
העלייה 31, טל' 054-9794732. ב'-ג' 21:00-18:00, ה'-שבת 14:00-12:00 או בתיאום מראש. חלון הראווה נגיש כל השבוע, 24 שעות ביממה.
הירקון 19 (המדרשה)
אתי יעקובי – "תפוח זהב". ציור; קבוצת הברביזון החדש – "אמריקה". עד 30.3.
הירקון 19, תל אביב, טל' 03-6203129. ב'-ה' 20:00-13:00, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית
"פרחי ארצנו". קבוצתית. עד 18.5.
האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00; שבת 15:00-11:00.
המרכז לאמנות עכשווית - ערד
"את תהיי החול שלי". קבוצתית. עד 9.3.
בן יאיר 28, כניסה ממתנ"ס ערד, טל' 08-9551502/7. ד', ה' 13:00-9:00, 20:00-16:00, שבת 14:00-10:00.
המרכז לאמנות עכשווית – תל אביב
עילית אזולאי– "בדבר השתיקות". עד 18.4.
צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
המשכן לאמנות בית מאירוב
מימי זיו - "MYARTJOURNAL#". איורי אופנה. עד 9.3.
הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה' 20:00-17:00; ו'-שבת 13:00-10:00.
הסדנה ברמת אליהו
מאיה אטון, דנה יואלי, דגנית בן-אדמון – "הקיר הרביעי". עד סוף פברואר.
שאול המלך 5, ראשון לציון. ב'-ג' 14:00-10:00, ד'-ה' 14:00-10:00, 19:30-17:30, ו' 14:30-11:30.
הסדנה לאמנות יבנה
דיתה לירון – "הערת שוליים". ציור; דורון פישביין, ג'ניפר בלוך – "אותות ומופתים"; רות אורנבך – "שמיכת עננים כהה מעל העיר". קיר אמנית. עד 4.4.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ה' 13:00-9:00, ב', ד' 19:00-17:00..
הקוביה
אברהם אילת – "קדחת חפירות". עד 7.3.
יהושע יבין 13, עמק המצלבה, ירושלים. א'-ה' 17:00-9:00.
השומר 3
לריסה מילר – "דירת חדר". ציור. עד 9.3.
השומר 3, תל אביב. ה' 28.2, 15:00-13:00, ו' 1.3, 14:00-11:00, שבת 2.3, 16:00-13:00, ד' 6.3, 17:00-15:00, שבת 9.3, 22:00-19:00.
וילה – מכללת אמונה
ורד ורני טרי - "מקום". עד 18.3.
דרך בית לחם 104, ירושלים. א'-ה' 18:00-11:00.
חנינא
"עתAt|". קבוצתית. עד 9.3.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד' 19:00-11:00, ה' 19:00-13:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
מינוס אחת
אלי פטל – "אבידות ומציאות". עבודות מאוסף "הארץ". עד 18.5.
שוקן 18, תל אביב, טל' 03-5121732. ו'-שבת 14:00-11:00.
מכללת דוד ילין
חנאן אבו חוסיין, רננה אלדור, שרה בנינגה - "ג'ונגל תרבותי, לכאורה". עד 4.3.
המעגל 7 בית הכרם, ירושלים, טל' 054-4874684. א'-ה' 18:00-10:00.
מנשר
מעין צדקה ודני וויליאמסון – "Kino Ear, Reconstruct in Minshar". קומפוזיציה מרחבית. עד 28.2.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00; שבת 14:00-11:00.
מרכז באוהאוס תל אביב 
יוסף רינגס ואריך מנדלסון – "בנייה חדשה בגרמניה ובפלשתינה-א"י". עד מרץ.
דיזנגוף 77, תל אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', שבת 19:30-10:00, ו' 14:30-10:00.
מרכז גוטסמן לתחריט
"בין מופשט וממש – 70 לכברי". קבוצתית. ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952713. א'-ה' 16:00-8:00 (מומלץ לתאם), שבת 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
משכן האמנים הרצליה
ליאת סגל - "הילוך מקרי". ניו מדיה. עד 2.3.
יודפת 7, הרצליה, טל' 09-9510601. ב', ד' 15:00-11:00, ג', ה' 18:30-15:30, שבת 13:00-10:00.
סדנאות האמנים ירושלים
 זהר אלעזר (קוואהרדה) – "שלוש פעמים". עד 26.4.
האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד' 16:00-10:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
סדנאות האמנים תל אביב
אסתר שניידר – "ידיים למעלה"; מיכל סופיה טוביאס – פסלים (סטודיו אמן). עד 2.3.
קלישר 5, תל אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
עודד שתיל ליברמן 8
תמרה מסל – "התנור (Experience Life)". עד 9.3.
ליברמן 8, תל אביב (דירה 8, קומה 2), טל' 054-2815050. ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום טלפוני.
קו 16
הגר ציגלר – "הווה מתמשך". עד 1.3.
מרכז קהילתי נוה אליעזר, שד' ששת הימים 6, תל אביב, טל' 03-7300360. ג' 14:00-10:00, ד'-ה' 20:00-17:00.
SURAMARE
"המעבדה לחקר המעמקים". מיצב וידאו ארט. עד 6.3.
סעדיה גאון 24, תל אביב. כל ערב מ-20:30 עד לשעות הקטנות של הלילה.
מוזיאונים לאמנות

 
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.