גלריות לאמנות 21/5/18

גלריות


 
יומן מסע של אמא בתערוכה ״פלאש דרייב״ של ענבל הופמן באלפרד, גראציה טודרי בגלריה ברוורמן, פסח סלבוסקי בגלריה גבעון, טל ר. בגלריה זומר, חנה סהר, שי גיל, יהודית שרייבר בגלריה גבעת חיים איחוד, בגלריה בצלאל תערוכת בוגרי התואר השני.
 
 
 
אגריפס 12
"משפחת האמן". קבוצתית. עד 2.6.
אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
אילן כרמי – "דומם". וידאו וסטילס. עד 16.6.
שביל המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל אביב. ג'-ה' 19:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
אלפרד
ענבל הופמן – "פלאש-דרייב". מיצב תלוי מקום. עד 22.6.
סמטת שלוש 5, תל אביב. ד'-ה' 21:00-17:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
 
ברוורמן
גראציה טודרי – עבודות. עד 14.6.
השרון 12ב', תל אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה' 19:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גבעון
פסח סלבוסקי – "זה החלום השלישי שאני זוכר". עד 16.6.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גורדון - הפלך
רון ארד – "הכל ולא כלום". עד 2.6.
הפלך 6, תל אביב. ג'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00.
 
גלריה בנימין
"החוץ גופי". קבוצתית. עד 9.6.
שביל המרץ 5, תל אביב. ד' 14:00-11:00, ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"השוני שבדמיון: האמנות הנאיבית של ברזיל וארגנטינה". עד 6.7.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 21:00-12:00, ו' וערבי חג 14:00-10:00.
 
גלריה חזי כהן
"(Communication Breakdown (it's always the same". קבוצתית; גלעד כהנא – "לכרות שמים". עד 9.6.
וולפסון 54, תל אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה' 19:00-10:30, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
 
גלריה ליאונרדו
אסתי קרייסמן – "קלידוסקופ אורבני". ציור. עד 11.6.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 20:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
 
דביר
לורנס ויינר – "In the Tandem with the Sands". עד 23.6.
ראשית חוכמה 14, תל אביב. ג'-ה' 18:00-11:00. ו'-שבת 13:00-10:00.
 
הלובי
נעמה עתי – "דיבוק". עד 23.6; “קדם-קודם-קדימה". קבוצתית. ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
הסדנה לאמנות
דורית קידר - "שומרי הסף: חיות, ציפורים, עצים". ציור, צילום; "עבודות מאוסף דורית קידר". קבוצתית. עד 14.6.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ב', ד', 13:00-9:00, 19:00-17:00, ג', ה' 13:00-9:00.
 
הקיבוץ
אבישי פלטק – "Attending". עד 16.6.
דב הוז 25, תל אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה' 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו'-שבת .4:00-11:00, הפתיחה בשבת בנוכחות פלטק.
 
זומר
טל ר' – "Satie Moon Walking". אובייקטים. פתיחה: ד' 30.5, 20:00. עד 15.8.
שד' רוטשילד 13, תל אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
 
זימאק
לי ינור – "And Now". וידאו, אמולסיות על בד. עד 15.6.
ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 20:00-9:30, ו' 15:00-9:30.
 
חנינא
"חג הקורבן". קבוצתית. ללא מועד סיום.
שביל המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד' 19:00-16:00, ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
טובה אוסמן
רות וינשטין פאפוריש – "חיי מדף". ציור. עד 14.6.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
 
יאיר
עידו מרקוס – "האחרים". עבודות בפורמט קטן. עד 29.6.
אבן גבירול 6, תל אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00.
 
נגא
עמיקם תורן – "REPRODUCTION". עד 23.6.
אחד העם 60, תל אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
נולובז
רענן חרל"פ – "16 מ"ר". מיצב. ללא מועד סיום.
זבולון 17, תל אביב. ד' 15:00-11:00, ה' 21:00-18:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
 
עינגע
"גופים זרים". קבוצתית. עד 30.6.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
רוזנפלד
רועי רוזן – "ערוץ האבק". סרט; קשת בן עמי – "Single Bedroom" מיצב. עד 2.6.
שביל המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00.
 
שלוש
אסף רהט – "ליל המינוטאורוס". ציור. עד 7.7.
מזא"ה 7, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 19:00-11:00; ו' 14:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
 
Raw Art
ראובן קופרמן – "מתנקשות". ציור. עד 2.6.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
אטליה שמי
"עד הנגיעה הראשונה – שמי וציירים". קבוצתית. עד 17.6.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
 
בית אוסף קופפרמן
"חומר קריאה". קבוצתית; תמרה ריקמן – עבודות; משה קופפרמן – עבודות. תערוכת קבע.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת 15:00-10:00 או בתיאום מראש.
 
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
"Digging Digging". קבוצתית; יהודה קורן ומיכל קורן - "צבעים". העולם הטכנולוגי הקרמי. עד 23.6.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-11:00.  
 
בית האמנים בנגב
בתיה בן איון - "מרקמים". ללא מועד סיום.
האבות 55, באר שבע, טל' 08-6273828. ב'-ג', ה' 16:00-10:00, ד' 19:00-12:00, ו' 13:30-10:00, שבת 14:00-11:00. סגור בערבי חג.
 
בית האמנים ירושלים
משה הופמן – "נלחם בכח המשיכה". חיתוכי עץ ופיסול; אברהם סטורר – "כנגד היום". ציור; זואי גרינדאה – "וידוייה של נוסעת בזמן". צילום; דן רוברט להיאני – "מסלולים מותנים". וידאו. עד 2.6.
שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. ב', ד-ה' 18:00-10:00, ג' 20:00-14:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
 
בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל אביב)
דנה אריאלי – "אותו הים"; יעקב בוסידון – "תנועת המבוכים בשחור"; משה עמר – "קוד מקור"; ירין כנפו – "הזמן השאול"; אביחי כהן – "פעם בחיים"; ענבל מנדס-פלור – "Drowing by Numbers"; אלה קימלוב – "המקהלה"; אולגה בראל – "כשהמילים מתמעטות"; אמיר גניסלב – "בתנועה"; גיורא שלמי – "הדרך לתל חי – סוף". פתיחה: ה' 31.5, 19:30. עד 30.6; "לחן עממי". קבוצתית – מכון שנקר. עיצוב.
אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
 
בית האמנים ראשון לציון
דיאנה פומרנץ צוק – "יומן מסע"; שרה זילברשטיין – "עוד לא ציירתי 80 עבודות". עד 2.6.
גבעתי 17, ראשון לציון. א', ד', ו' 12:00-10:00, ב', ג', ה' 13:00-10:00, ב', ד' 19:00-17:30, ו'-שבת 14:00-10:00.
 
בית הגפן
"CoptiCo". קבוצתית; "יעאד". מחקר ודיון בתרבות הפלסטינית. ללא מועד סיום.
הגפן 2, חיפה, טל' 04-8525252. א'-ה' 15:00-10:00. ו'-שבת 14:00-10:00.
 
בית חנקין כפר יהושע
"גדיש". קבוצתית. עד 30.7.
כפר יהושע, טל' 054-7474510. ו'-שבת 13:00-11:00. כניסה: 15 שקל.
 
בית קנדינוף
ליאת מייה לומברוזו - "גובה העיניים". צילום, וידאו ארט. עד 2.6.
הצורפים 14, יפו, טל' 03-6502938. כל השבוע 24:00-10:00.
 
גלריה 10
"מקרב לב". קבוצתית. עד 28.6.
בית מיכל, הגר"א 10, רחובות. ב', ד' 12:00-9:00, ד' 22:00-17:00.
 
גלריה אלמסן
רני ששון – "פרי מוזר". מיצב, פסלים. עד 21.6.
הפנינים 1, תל אביב-יפו. ב'-ה' 18:00-14:00, ו'-שבת 16:00-12:00.
 
גלריה אסול
"מודל עירום". קבוצתית. עד 31.5.
אבולעפיה 6, תל אביב. א'-ה' 17:00-12:00, שבת 13:00-11:00.
 
גלריה בגליל
אביטל כנעני, הדר מיץ, רותם ריטוב – "הטבע אינו משתוקק לאושר". עד אוגוסט.
בניין קיי, האקדמית גליל מערבי , עכו, טל' 04-9015103. א'-ו' בתיאום מראש.
 
גלריה בצלאל
תערוכת בוגרי התכנית לתואר השני באמנויות בבצלאל. עד 9.6.
דרך סלמה 60, טל' 6824082. ג'-ה' 22:00-12:00, ו' 14:00-10:00,שבת 22:00-12:00.
 
גלריה גבול
עודד ידעיה – "ענף של גיבורים". עד 2.6.
קיבוץ חניתה, טל' 054-6370785. ד' 18:30-17:00, ה' 11:30-9:00; ו'-שבת 13:00-10:00. או בתיאום מראש.
 
גלריה דואק
דוד פולונסקי – "אנה פרנק – היומן הגרפי". עד 15.8.
מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות שאננים, ימין משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע 20:00-10:00.
 
גלריה חנקין
דנה לוי - "ארעיות". עד 2.6.
חנקין 109, חולון. א'-ה' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-10:00.
 
גלריה טרומפלדור
נה אלרט ובל שפיר - "שבילים מפוצלים של זמן". עד 3.6.
טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר שבע, טל' 08-6247706. ד' 17:00-10:00, ה' 17:00-10:00, ו' 13:00-9:00.
 
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
חנה סהר, שי גיל, יהודית שרייבר – "כחה הרגע". פתיחה: ו' 25.5, 12:00. עד 30.6.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 15:30-10:30, שבת 16:00-10:30.
 
גלריה לאמנות ישראלית – טבעון
"על גיבורים". קבוצתית; באכסדרה: צח שיף – "אל-גיבור". עד 16.6.
מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה' 13:00-8:00, 19:00-16:00, ו' 12:00-8:00 (בתיאום מראש), שבת 13:00-11:00.
 
גלריה מחניים
אלה צימבליסטה ננצל - "עיר התמרים"; לינדה ליף אלטבף – "קריאה". עד 24.6.
מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש.
 
גלריה שרה ארמן
"גבולות ושבירתם". קבוצתית. עד 2.6.
גורדון 29, תל אביב, טל' 050-3740020. ו'-שבת 13:00-11:00.
 
גלריה B.Y5
רינה פלג – "מעשה מרכבה". עד 9.6.
בר יוחאי 5, תל אביב. א'-ה' 15:00-10:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גלריית החווה
ישראלה הרגיל – "לרסן את גידולי הפרא". פיסול. עד 10.6.
הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ד'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
 
גלריית הסנאט, אוניברסיטת בן גוריון
"הכל נשאר במשפחה". קבוצתית. עד יוני.
מרכז המבקרים ע"ש ג'ורג' שרוט. טל' 08-6461111. א'-ה' 19:00-08:30, ו' 12:30-08:30. שבת סגור.
 
גלריית השלום
"אמנות ומילים". קבוצתית. עד 16.6.
גבעת חביבה. א'-ה' 16:00-9:00 או בתיאום בטל' 04-6372824.
 
גלריה כברי
מיכל בראור ואבשלום סולימן – "נהר". עד 2.6.
כברי, טל' 04-9952537. ה' 19:00-16:00, ו' 14:00-11:00, שבת וחג 15:00-11:00.
 
גלריית לוחמי הגטאות
צופיה לנגר (ז"ל) - "רווח בין ערביים". רישום, תחריט ואיור. ללא מועד סיום.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993737. ו' 14:00-9:00, שבת 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני. 
 
גלריית עין הוד
דוד פדר – "אבסטרקציה". ציור. עד 30.5; "ע' לציון – 70 למדינת ישראל". קבוצתית. עד 17.6.
עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
 
גלריית שכטר
אילת כרמי ומירב הימן - " סְפֶרָה". עד 3.8.
מרכז שכטר, שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:30-11:00.
 
דנה – גלריה לאמנות בקיבוץ יד מרדכי
ורדי בוברוב – "רוחמה". עד אמצע יוני.
יד מרדכי. ד' 15:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
 
הבית האדום
"מציירים שפירא". תערוכת יחיד של אולגה קונדינה; בוגרי האקדמיה לציור של הברביזון החדש ואמנים נוספים. ללא מועד סיום.
ישראל מסלנט 39, תל אביב. א'-ה' 17:00-10:00, ו' 15:00-11:00, שבת 16:00-12:00.
 
הגדה השמאלית
תמרה ריקמן - "אנשים ללא תכונות". עד 31.5.
אחד העם 70, תל אביב. ב' 17:00-14:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
הגלריה במכללת הדסה
טל בן אבי – "Post Encounters". עד 6.6.
הנביאים 37, ירושלים, טל' 02-6291950. א'-ה' 18:00-10:00.
 
הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר
"נימוסי שולחן". אמנות, תיאטרון קולינריה. עד 31.7.
אוניברסיטת תל אביב, טל' 03-6408860. א'-ד' 19:00-11:00, ה' 21:00-11:00,  ו' 14:00-10:00.
 
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"בסט אוף". סטודנטים לפיסול מבצלאל. עד 30.5.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ה' 19:30-16:30, ג', ו' 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
הגלריה העירונית - כפר סבא
קבוצת סלה-מנקה – "גראז' סייל". עד 24.7.
גאולה 12, כפר סבא, טל' 09-7649303. א'-ה' 20:00-9:00, ו' 12:00-9:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות – עפולה
ורד נסים – "המצב האישי: רווקה"; ישראל חמד – "נעימים". ללא מועד סיום.
חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. א', ה' 20:00-17:00, ו' 13:00-10:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
מאיה סמירה – "playground". וידאו; רפי מינץ – "התרבושאי האחרון". ציור, מיצב פיסולי; רעות פרסטר – "COMEBACK". צילום, מיצב ואובייקטים; אליאונורה אורלי אדלביץ – "יקיריי"; ויקי סקנדריון – "כושר ספיגה". פיסול. עד יולי.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-שבת 13:00-10:00, ב', ד' 18:00-16:00.
 
הגלריה ע"ש אפטר
אורי אליעז – "פולחן האביב". פיסול וקולאז'. עד 31.5.
בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ב', ד' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה' 15:00-10:30, שבת 13:00-11:00.
 
החנות
הדר מיץ ונעמי סלייני – "קורפוס". מיצב ומגזרות נייר. עד 9.6.
העלייה 31, טל' 054-9794732. ב'-ג' 21:00-18:00, ה'-שבת 14:00-12:00 או בתיאום מראש. חלון הראווה נגיש כל השבוע, 24 שעות ביממה.
 
המרכז האקדמי ויצו חיפה
"מדברות". קבוצתית. ציור, צילום. עד 3.6.
הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562555. א'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
 
הסדנה ברמת אליהו
"טרזן על סדין" קבוצתית. ללא מועד סיום.
שאול המלך 5, ראשון לציון. ב'-ג' 14:00-10:00, ד'-ה' 14:00-10:00, 19:30-17:30, ו' 14:30-11:30.
 
זוכרות
"כאן בלא-כאן". על שכונת קטמון. ללא מועד סיום.
יצחק שדה 34, קומה 4, חדר 400, תל אביב, טל' 03-6953155. א'-ב', ד'-ה' 16:00-11:00. בתיאום מראש.
 
מגזין III יפו
חיים סטיינבך – "זרובבל". עד 13.7.
עולי ציון 34, תל אביב, טל' 03-9499900. ה' 20:00-14:00, ו' 14:00-10:00.
 
מינוס אחת
"של מי העבודה הזאת?". קבוצתית. ללא מועד סיום.
שוקן 18, תל אביב, טל' 03-5121732. ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
מכללת דוד ילין
שמחה שירמן וצלם גטאות גרמני-אלמוני - "עֶצֶב הָרְאִיָּה". צילום תיעודי. עד 21.6.
מעגל בית המדרש 7 בית הכרם, ירושלים, טל' 054-4874684. א'-ה' 18:00-10:00.
 
מנשר
ריצ'י הירקאווה – "אסונות". צילום. עד 14.6.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00.
 
מרכז גוטסמן לתחריט
לאו ריי – "אורצל". הדפסי תחריט ועוד. ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952713. א'-ה' 16:00-8:00 (מומלץ לתאם), שבת 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
 
משכן האמנים הרצליה
אפרת גלנור – "הדרך לעין חרוד. תחנה #2". פתיחה: שבת 26.5, 20:00. עד 16.6.
יודפת 7, הרצליה, טל' 09-9510601. ב', ד' 15:00-11:00, ג', ה' 18:30-15:30, שבת 13:00-10:00.
 
סדנאות האמנים ירושלים
מורישין אללה-יארי וליאור זלמנסון – "עיבוד גבולות". עיבוד בעידן דיגיטלי. עד 6.7.
האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד' 16:00-10:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
 
סדנאות האמנים תל אביב
יאיר פרץ – "HOMONCULUS". ציור, רישום; נוי פורר – "מאה עיניים ממצמצות". מיצב וידאו, פיסול. עד 23.6.
קלישר 5, תל אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
סדנת ההדפס ירושלים
"No pasaran". 80 שנה למלחמת האזרחים בספרד; "פנקס ליתוגרפיה". מחווה לישראל הירשפלד. עד 31.5.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
 
סלון יפו לאמנות
"סלון חורף 2018". קבוצתית .ללא מועד סיום.
מחסן 2, נמל יפו. א'-ב', ד-שבת 19:00-11:00.
 
עודד שתיל ליברמן 8
אילונה אהרון – "טביעת-עין" קולאז'. עד 23.6.
ליברמן 8, תל אביב (דירה 8, קומה 2), טל' 054-2815050. ו' 4.5, 15:00-10:00, שבת 5.5, 16:00-10:00.
 
קו 16
חן כהן – "צמה". צילום. פתיחה: ה' 31.5, 20:00. עד 20.7.
מרכז קהילתי נוה אליעזר, שד' ששת הימים 6, תל אביב, טל' 03-7300360. ג' 13:00-10:00, ד'-ה' 20:00-17:00.
 
שער 3
"זרעי קיץ". קבוצתית. עד 31.5.
שער פלמר 2, חיפה. ג', ד', ו' 14:00-11:00, ג', ה' 20:00-17:00, שבת 15:00-12:00.

 
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.