קול קורא 20/8/18

זמן קריאה: 11:48 דקות
שהות אמן באום-אלפחם

הגלריה לאמנות אום-אלפחם שמחה להכריז על הקמתה של תוכנית שהות אמן חדשה, WADI Residency. התוכנית נולדה מתוך המחשבה על אמנות כפעולה חברתית ועל האמן כסוכן של שינוי בקהילה. התוכנית נועדה לשמש כלי אפקטיבי לשינוי חברתי: לקדם מפגש ודיאלוג בין אוכלוסיות; לסייע בצמצום פערים מקצועיים בעולם האמנות בין מרכז לפריפריה; להעצים את הפעילות האמנותית ברמה המקומית והאזורית ולהרחיב את מערך הקשרים של הפעילות המקומית-אזורית בהקשר הארצי והבינלאומי.
מועמדים: אמנים ואנשי מקצוע מהארץ ומחו"ל מתחומי האמנות הפלסטית, הקרמיקה, האדריכלות, והפרפורמנס, שתחומי העניין שלהם קשורים לנושאים חברתיים, פוליטיים ומרחביים והם מעוניינים בדיאלוג וחיכוך עם הסביבה המארחת.

מבנה התוכנית
התוכנית כוללת שתי תקופות שהות שנתיות, כל אחת בת כארבעה שבועות, במועדים הבאים:

1. דצמבר 2018
2. אפריל 2019

לכל מועד ייבחרו שני אמנים שיחלקו יחידת דיור משותפת בקומה העליונה של הגלריה. הדירה מורכבת מחלל אירוח משותף הניתן להפרדה לשני חללי שינה, וכן מטבח, שירותים ומקלחת משותפים.
* ניתן להגיש מועמדות כאמן יחיד או בזוגות. אמן יחיד שיתקבל לתוכנית יצוות עם אמן נוסף למשך השהות על-פי שיקול הדעת של הצוות הבוחר.

מה אנחנו מציעים לאמנים המתארחים?
 • חלל מגורים משותף
 • חלל עבודה בקומת הסדנאות של הגלריה
 • תקציב של 4,000 שקל לכל אמן לרכישת חומרים, הפקת עבודות והחזרי נסיעה
 • ליווי וסיוע בהכרת הקהילה המקומית, יצירת קשרים וביסוס התנאים במקום לקיום פרויקט האמן והצלחתו
 • אפשרות לקיום אירוע סטודיו פתוח שבו יוצגו תהליך ו/או תוצרי העבודה
מה אנחנו מבקשים מהאמנים המתארחים?
 • קיום דיאלוג מעורב ופעיל עם האוכלוסייה והסביבה המקומית
 • קיום שני מפגשים של שיחה/ליווי/סדנה/אחר עם "הפורום הערבי לאמנים/ות צעירים/ות" (ראו הרחבה בהמשך) ו/או עם הקהל הרחב
מה צריך לעשות כדי להגיש מועמדות?
 • מילוי טופס מועמדות (ניתן להורדה מאתר הגלריה), כולל הצהרת אמן והצעה לפרויקט – בגוף הטופס
 • צירוף קורות חיים מקצועיים (עד 3 עמודים)
 • צירוף תיק עבודות הכולל 10–15 דימויים מייצגים עם פרטים מלאים (שנה, טכניקה, מידות) משלוש השנים האחרונות (בקובץ PDF אחד, עד 10MB) 
הגשת כלל החומרים באנגלית בלבד.
יש לשלוח את כלל החומרים בדואר אלקטרוני לכתובת: residencywadi@gmail.com
תאריך אחרון להגשת מועמדות לשני מועדי השהות: 10 ספטמבר 2018


פרס מיתר למצוינות בצילום

פרס מיתר, פרי שיתוף פעולה בין PHOTO IS:RAEL וקרן משפחת צבי ועפרה מיתר, ניתן זו השנה השלישית לצלם שגוף עבודותיו מפגין מקוריות ומצוינות בתחום הצילום. כל ההגשות יישפטו אנונימית על ידי חבר שופטים הכולל אנשי-מקצועמובילים בתחומם מכל רחבי העולם.
מבין ההגשות יבחרו השופטים 20 צלמים שיעלו לשלב הגמר ועבודותיהם יוצגו בתערוכה קבוצתית במהלך פסטיבל הצילום הבינלאומי בנובמבר 2018 . בנוסף, כחלק משיתוף פעולה חדש עם פסטיבל הצילום הבינלאומי  HEAD ON בסידני, אוסטרליה, תנדוד התערוכה לפסטיבל Head On בסידני שיתקיים בחודש מאי 2019 .
לזוכה במקום הראשון יוענק פרס בשווי $14,000 אשר יורכב ממענק כספי בסך $2,500 , ליווי של אוצר מקצועי במשך שנה והפקת תערוכת יחיד במסגרת פסטיבל הצילום הבינלאומי 2019 .
 
תנאי סף להגשת מועמדות:
 • בגיר (בהתאם למדינה).
 • יתקבלו גופי עבודות שצולמו במהלך חמש השנים האחרונות.
 • על התצלומים המוגשים לתחרות להיות מצולמים על ידי מגיש התמונה.
 • על כל זכויות השימוש בדימויים להיות בידי מגיש התצלומים והמגישים מתחייבים לשאת באופן מלא ובלעדי בכל תביעה או טענה להפרה מצד ג’ כתוצאה מפרסום הדימויים שהוגשו.
לוח זמנים והגשה:
ההרשמה פתוחה מה־ 12.8.18 ועד ה 5.10.18 בשעה 23:59 .
הרשמה מוקדמת עד לתאריך ה־ 7.9.18 , כרוכה בדמי רישום על סך 150 ₪.
הרשמה מאוחרת החל מתאריך ה־ 8.9.18 , כרוכה בדמי רישום על סך 195 ₪.

את התמונות ניתן להגיש דרך אתר התחרות בלבד   www.photoisrael.org/meitar
לשאלות ופרטים ניתן לפנות במייל  meitar@photographyfestival.co.il
 
תכנית מחקר שנתית למעורבות חברתית פוליטית של אמניות

בתכנית יחקרו האמניות מודלים של התארגנויות ושיתופי פעולה אמנויים בקהילה, ויתנסו בפיתוח וביישום של אופני פעולה עצמאיים.התכנית תלווה את האמניות ביצירת פעולות אמנות ארוכות טווח שישתלבו בחיי היומיום של תושבות הקהילה והאמניות.
לצד ליווי, תחקיר, פיתוח והפקת פעולה אמנותית ארוכת טווח ביוזמת האמניות. התכנית מעודדת פעולות שונות אשר יש ביכולתןלהתאים את עצמן לחברה בה פועלת האמנית ותפיסת עולמה. התכנית בנויה על למידה ביקורתית משותפת של האמניות והמנחות בתכנית, והיא מבוססת על חקירה והתנסות של השותפות בה.
התכנית ״كان ועכשיו" היא ביוזמת והנחיית האמנית טליה הופמן ובשיתוף הגלריה בבית-הגפן, חיפה.
התכנית מיועדת לבוגרות בתי ספר לאמנות, או אמניות פעילות בעלות ניסיון מוכח של 3 שנים לפחות מכל תחומי האמנות.
תכנית הלימודים
התכנית מורכבת משני אפיקים עיקריים:­ תיאורטי ומעשי.
● תיאורטי: דיון, ביקורת, שיח ומחקר הנוגעים בסוגיות המרכזיות של פרקטיקות אמנותיות מעורבות בחברה. התחקות אחר אופני התארגנות ניסיוניים המותאמים למרחב המשתנה, מתוך נקודת מבט היסטורית ועכשווית, והכרות עםגישות שונות, מקומיות וגלובליות, לנושא.
● מעשי: פיתוח פעולה פוליטית-­חברתית על ידי האמניות בתכנית. התכנון והיישום של הפעולה לאורך השנה יתבסס על מחקר ופיתוח עצמאיים של האמנית, לצד דיון וביקורות הדדיות של העמיתות בקבוצה.
התכנית ״كان ועכשיו״ שואפת ללמוד עם עמיתותיה דפוסי מחשבה אודות האפשרות לפעול כאן. שיטות הלמידה בתכנית בנויות מרב שיח פתוח למחשבה ביקורתית, בה האמניות השותפות הן חלק ממערך ההוראה והלמידה.המפגשים יכללו פרזנטציות ודיונים של האמניות והמנחות; קריאה ושיח במחקרים; סיורים ומפגשים עם התארגנויות הפעולות באזור.
בסוף תכנית המחקר השנתית על כל אמנית להגיש תכנית עבודה לצד פרזנטציה, הכוללת את הרקע לגיבוש הפעולה ולבחירת אופן הפעולה. לצד זאת האמניות יציגו בכנס פתוח את הפעולה שיזמו בשטח, ויגישו תכנית עבודהמעודכנת להמשך פעולתן בשנים הבאות.
מבנה התכנית
התכנית בנויה ממפגשים שבועיים בימי חמישי בין השעות 14:00 – 20:00 בגלריית בית הגפן, וסיורים אחת לחודש למרכזי פעילות שונים באזור. בנוסף יתקיימו פגישות הנחייה אישיות לאורך השנה. תחילת התכנית מתוכננתל-1.10.2018
נא לשלוח את החומרים הנדרשים למייל: thalia.hoffman@gmail.com עד יום שישי 31.8.2018 בשעה 12:00. לבירורים ושאלות ניתן לפנות לאותה כתובת מייל.
תנאי קבלה
הקבלה מותנית בשליחת קורות חיים, והגשת רעיון לאופן פעולה (בקובץ pdf אחד של עד חמישה עמודים). חשוב לציין שההשתתפות במפגשים היא חלק מובנה בתכנית, ורק אלו הפנויות להקדיש את זמנן לתכנית יתקבלו. מועמדות רלוונטיות יוזמנו לראיון.
 
פקטורי # 5 במוזיאון חיפה לאמנות

אנו שמחים להזמין יוצרים ויוצרות מתחומי המופע והבמה השונים להציע עבודות לאירוע שיתקיים במסגרת אשכול התערוכות "!Shop It".
"פקטורי" הוא אירוע בינתחומי של אמנות חיה המתקיים עם פתיחת תערוכה חדשה במוזיאון חיפה לאמנות.
אשכול התערוכות "Shop It" יעסוק בהתייחסותם של אמנים לפולחן הצריכה והתשוקה  לקניות. הצרכנות הפכה למרכיב זהות בסיסי בגדר "אני צורך משמע אני קיים".
האשכול יתעד את האינטראקציה בין אמנות לטכניקות הפיתוי המנוצלות על ידי תרבות הצריכה.
לצורך האירוע אנחנו מחפשים עבודות מיצג, מחול, סאונד, תאטרון, ועבודות המאתגרות את קווי הגבול בין התחומים הללו, שיהיו מבוססות על התרחשות מול או בשיתוף הקהל.
על העבודות לקיים קשר ישיר עם אשכול התערוכות "Shop It" שיפתח במוזיאון ב-22 ביולי. קשר זה יכול להתבטא בתגובה לעבודה מסוימת או לנושאים בהם עוסק האשכול.
להלן כמה נושאים שניתן להגיב אליהם:
הכמיהה לעושר וחומרנות, השתלטות הקפיטליזם, הסופרמרקט והקניון כסמל לתרבות הצריכה, שימושה של הדת באסטרטגיות שיווק ומוצרי צריכה, ההשפעה של תעשיית האופנה על הסביבה והחברה, השפעת האמריקניזציה על האינדוידואל והחברה.
ניתן לשלוח הצעות לעבודות קיימות ולעבודות בתהליך עד לתאריך 26.8.18
לכתובת:  Factory@hms.org.il
אורך המופעים לא ייעלה על 15 דקות.
*לעבודות שתבחרנה יקצה המוזיאון תקציב לפי שיקול דעתו ולפי היקף הפרויקט.
על ההצעות לכלול:
תיאור קצר של העבודה – עד חצי עמוד
תיעוד העבודה – וידאו/ תמונות
קורות חיים אמנותיים של היוצר/ת הכוללים ניסיון רלוונטי
מפרט טכני של המופע / מיצג
עלות המופע
פרטי יצירת קשר
ועדה מקצועית מטעם המוזיאון תבחר את העבודות המתאימות לפקטורי לפי שיקול דעת חבריה. תינתן עדיפות לאמנים מחיפה והאזור. המוזיאון אינו מתחייב למספר מסוים, או בכלל, של עבודות שיוזמנו להשתתף בפקטורי 5.
האמנים אשר יבחרו יידרשו לחתום, כתנאי להשתתפותם באירוע, על הצהרה כי הם בעלי זכויות היוצרים לכל מרכיבי העבודה שיציגו, או שקיבלו אישור בכתב מבעלי זכויות היוצרים. בנוסף האמנים יתבקשו לבוא לפגישת היכרות במוזיאון עם הצוות המנהל את פקטורי 5 וסיור בחללי התערוכה.
תחרות אמנות בינלאומית במוסקווה,רוסיה.

TAKEDA. ART/HELP. BREAKTHROUGH - 2018
תערוכה קבוצתית לזוכים בחלל האוניברסיטה לאמנויות יפות ועיצוב
במוסקווה - Moscow State Stroganov Academy of Design.
כל סטודנט לאמנות/עיצוב במוסד אקדמאי מוכר רשאי להגיש מועמדותו.פרסים כספיים לזוכים במקומות הראשונים.
מועד אחרון להגשת מועמדות : 16.09.18, מועד התערוכה : אוקטובר 2018
לינק לאתר : https://docs.google.com/forms/d/1YMONM4jBC2lXEqLMKrP5YGQb61LBk1c3yvZrDw0TSRs/viewform?edit_requested=true
 


חממת מפעל הפיס לעיצוב בשיתוף צבע טרי

החממה מיועדת לעד 6 מעצבים ישראלים צעירים שיבחרו ע"י ועדה מקצועית, יזכו לליווי מקצועי בתקופה החממה ולמענק בסך של עד 50,000 ₪ לעיצוב וייצור פרויקט חדש שיוצג בביתן אישי לכל מעצב/ת ביריד "צבע טרי 2019".
אופן הגשת המועמדות ולוחות זמנים:
לפני הגשת המועמדות, יש לקרוא בעיון את תנאי הסף ותקנון הפרויקט ולוודא שהמעצבים עומדים בתנאי הסף המפורטים.
הגשת מועמדות תתאפשר אך ורק ע"י מילוי טופס מקוון לרבות צירוף קבצים עבור הצרופות המפורטות בטופס ההגשה.
שימו לב , מועד אחרון להגשת מועמדות: 30.8.18 עד השעה 23:59.פרטים נוספים והרשמה בלינק: https://culture.pais.co.il/VisualArt/Pages/Greenhouse_Design2018.aspx
 


איוש סטודיאות בסדנאות האמנים

שלוש סטודיאות מתפנים ב-2019 בבניין הסדנאות בקלישר 5, תל אביב. 
קריטריונים: אמן/נית פעיל/ה המציג/ה בתערוכות לפחות שלוש שנים ומעלה ומתוכננות לו/ה תערוכות עתידיות. יש להגיש קורות חיים, עד 10 תצלומים של עבודות קיימות (ברזולוציה שלא תעלה על 70K לדימוי), תצלום תעודת זהות הכולל כתובת, ומסמך קצר המפרט תוכניות עתידיות.
ההגשה דרך האתר או במשלוח מייל בלבד אל:
sadnaothaomanim@gmail.com
לא ניתן לפנות דרך הפייסבוק.
הבחירה תיעשה ע"י וועדה מקצועית.
מועד אחרון להגשה: 1.9.18
תשובות יימסרו במייל חוזר באמצע אוקטובר.
שתי סדנאות ישוכנו ב-1.1.19 וסדנא נוספת ב-1.7.19
הסדנאות הן בגדלים שונים הנעים בין כ-40 לכ-75 מ"ר. שכ"ד 1600-1700 ₪ לחודש. התשלום כולל מים, חשמל וארנונה לפי תעריפם הנוכחי. במידה ויחולו שינויים בתעריפים יתכן שינוי בשכר הדירה. משך השהות לאמן בסדנאות: עד עשר שנים בכפוף להמשך שהותנו במקום זה. חוזה השכירות מתחדש בכל שנה.


קול קורא לשנת התערוכות 2019 בגלריה אלפרד
 
Burn Your Bridges Down!
 
בשנת התערוכות 2019 נבקש לבחון את המושג burn your bridges מהיבטים אישיים ואינטימיים לצד היבטים פוליטיים וחברתיים. אנו מזמינים אתכן.ם להציע הצעות מקוריות ומעמיקות שיתייחסו לנושא מתוך בעירה פנימית.
על ההצעה לכלול:
תפיסת חלל – עדיפות תינתן להצעות שיתייחסו למרחב הגלריה
תזה אוצרותית
דימויי עבודות עבור התערוכה המוצעת
דימויים של חמש עד עשר עבודות קודמות
על ההצעות להשלח בקובץ pdf אחד, למייל alfredgalleryportfolio@gmail.com  עד לתאריך 14.9.2018
 
הגלריה מעודדת שיתופי פעולה בין אמנים ובין דיסציפלינות. עדיפות תינתן להצעות לתערוכות זוגיות וקבוצתיות.
מאחר והגלריה פועלת כעמותה ללא מטרות רווח, אין באפשרותנו לתת תקציב למימון התערוכה.
להנחיות הגשה מפורטות ותרשימי חלל: https://www.alfredinstitute.org/how-to-exhibit-in-alfred/
 


קול קורא ליוצרים צעירים – תשע"ט / 2019 ממוזיאון הכט, אוניברסיטת חיפה

סטודנטים לאמנות לתואר ראשון ושני, מכל רחבי הארץ, מוזמנים להגיש מועמדותם לתחרות השנתית ליוצרים צעירים בתחומי האמנויות הפלסטיות (ציור, צילום, פיסול, וידאו ארט ומיצב).
השנה נושא התחרות יתמקד בעבודות שיוכנו בהשראת אוספי מוזיאון הכט.
תאריך אחרון להגשת המועמדות: 02.09.2018 לדוא"ל tacharuthecht@gmail.com
הפנייה צריכה לכלול:
קורות חיים
תיק עבודות בפורמט PDF
תיאור העבודה המוצעת בהיקף של עד 300 מילים (רצוי לצרף סקיצות)
לזוכים יחולקו מלגות כספיות מטעם קרן הכט
מקום ראשון 8,000 ₪
מקום שני 6,000 ש"ח
מקום שלישי 4,000 ש"ח
בתום התחרות תוצג במוזיאון הכט תערוכה של עבודות הזוכים.
 
תצוגת הקבע בארכיאולוגיה מתמקדת בממצאים מן התקופה הכלקוליתית ועד שלהי התקופה הביזנטית בא"י וכוללת מטבעות, חותמות, משקלות, תכשיטים, צעצועים, נרות שמן וכלים מחיי היום יום. תצוגות נוספות: "הפניקים בחוף הצפוני של א"י בתקופת המקרא"; "תעשיות ומלאכות קדומות"; "הספינה העתיקה ממעגן מיכאל"; "המרד הגדול בגליל"; "לפני שהאדמה רעדה – העיר העתיקה סוסיתא נחשפת לראשונה".
 
באגף האמנות מוצגות יצירות של מיטב האמנים האימפרסיוניסטים וציירי האסכולה היהודית של פריס, כגון: מאנה, מונה, ואן גוך, מודליאני, סוטין, פיסארו, שטרוק ואחרים.
 
למידע נוסף על התצוגות במוזיאון: mushecht.haifa.ac.il
 
מוזיאון הכט, אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, הר הכרמל, חיפה 3498838
טלפון: 04-8240308
 


רזידנסי באיביזה
 
הזמנה לאמנים לתכנית שהייה בינלאומית באי איביזה, ספרד.
תכנית שהייה בינלאומית לחודש באי התיירות והמסיבות איביזה בספרד.
אירוח מלא על חשבון המארגנים בבית מלון 5  כוכבים.פרטים מלאים באתר.
מועד אחרון להגשת מועמדות : 15.09.18
דמי רישום : 25 יורו (במידה ותתקבלו לתכנית תצטרכו להפקיד 500 יורו עבור
בית המלון כביטוח מפני נזקים. בסיום השהייה יוחזר לכם סכום זה במלואו)
מועד השהייה : נובמבר עד דצמבר 2018
https://www.spinartresidency.com
 
 


השתתפות בביאנלה הבינלאומית לקרמיקה בסיאול,דרום קוריאה.
 
השתתפות בביאנלה הבינלאומית לקרמיקה בסיאול,דרום קוריאה. פרסים בסה״כ 100,000 דולר לזוכים
במקומות הראשונים.פרטים מלאים באתר.
מועד אחרון להגשת מועמדות : 31.10.18
מועד הארוע : נובמבר עד דצמבר 2018
לינק לאתר : http://ic.gicb.kr/eng/sub/guide_2019.asp
 


קול קורא להפקת אירועים מקצועיים

איגוד האמנים מציע מענק תמיכה לאמנים עבור הפקה ויזמות אירועים מקצועיים בתחום האמנות הפלסטית בישראל. מה זה אומר בפועל? שאם יש לכם רעיון ליום עיון/הרצאה/קורס/סדנה/הכשרה מקצועית המיועדת לאמנים או מקדמת את מעמד וזכויות האמן בישראל, או סדנה להכשרה מקצועית בתחומי ניהול קריירה (נאמר, קורס עמידה מול קהל) או פרקטיקות עבודה טכניות (נגיד, סדרת חרישה במתכות) – אנחנו נשמח לשתף פעולה ולתמוך באירוע.
יש לכם אירוע מתאים? כתבו לנו אל – igud.a.p@gmail.com
ופרטו את תיאור היוזמה, שמות המרצה/ים, תקציב, מקום האירוע וקהל היעד.
על ההצעות לפעילויות להיות מיועדות לציבור האמנים ולחברי האיגוד, ללא מטרות רווח.


קול קורא לכנס "נשים ומגדר באמנויות בישראל"

במסגרת הכנס הארצי הרב-תחומי השני שמארגנת העמותה לחקר אמנות נשים ומגדר בישראל ביחד עם התכנית הבינתחומית והרב תחומית באמנויות באוניברסיטת תל-אביב  ובעידודה של טיאף – הקרן לחקר האמנויות בישראל, אנו קוראות/ים לשליחת הצעות לתקצירי הרצאות שעיסוקן נשים ומגדר באמנויות בישראל. בכנס תינתן במה להצגת מחקרים תיאורטיים חדשניים בתחומי האמנויות השונים: אמנות פלסטית, עיצוב, אדריכלות, תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, מוסיקה והתרבות החזותית בכללותה. אנחנו מקדמות/ים בברכה הצעות בתחומים הבאים, אך נשמח לשקול גם נושאים רלוונטיים נוספים שלא צוינו כאן:
מונוגרפיות:
 • מחקרים חדשים על נשים יוצרות (ציירות, פסלות, צלמות, במאיות, מעצבות, אדריכליות, מחזאיות, תסריטאיות, מלחינות וכדומה) בישראל
 • מחקרים חדשים על יוצרים/יוצרות המאתגרים גבולות של מגדר וזהות מינית
 • פורמט של דיאלוגים בין חוקר/ת לאמנית בנושאי הכנס
מושגים, קטגוריות ותיאוריות:
 • סוגיות של ייצוג והעדר ייצוג היסטורי של נשים יוצרות
 • נרטיבים וקאנון בישראל בהקשר לסוגיות של מגדר
 • סוגיות של פמיניזם והתנערות מפמיניזם, אמנות ופוסט-פמיניזם
 • דיון במושגים 'יצירת נשים', 'יצירה נשית', טכניקות וחומרים 'נשיים'
 • הדרתן או הכלתן של נשים בשדה האמנויות ובשיח הציבורי בישראל
 • תפקידם של אוצרים/אוצרות או מנהלים/מנהלות של מוסדות בקידומן של יוצרות
 • מצב המחקר על מגדר באמנויות בישראל; יחסי כוח ותיאוריות אודות השדה וסוכניו
 • דימויים של גוף וייצוגים של זהויות מיניות ומגדריות
 • סוגיות הנוגעות בהצטלבויות של מגדר, הגירה, זהות, אתניות, לאום, דת ומעמד
 • יצירה מבוססת מגדר כסוכנת שינוי חברתי (כולל מקומן של נשים אמניות כמורות לאמנות)
 • הוראת אמנויות נשים ומגדר באמנויות בבתי ספר תיכוניים ואקדמיים
 • אימהות או אי-מהות בקרב אמניות בישראל
 • יצירה אקטיביסטית-פמיניסטית
 • אמנות, מגדר ומרחב ציבורי בישראל
 • נשקול קבלת הצעות של חוקרות/ים ישראליות/ים שעוסקות/ים באמנות ומגדר בשדה הבינלאומי (עבור מושב אחד בלבד, שיפנה זרקור לנעשה באמנות עכשווית שמחוץ לישראל – בבחינת חשיפה של מגמות חלוציות המקבילות לנעשה בישראל. יתקבלו רק מחקרים אשר מוכיחים קיום יחסי הפרייה הדדיים עם הנעשה בארץ, לכן ההצעה חייבת להתמקד בקשר זה ולא באמנית/נושא מגדרי כללי של עשייה אמנותית בעולם).הנכן/ם מוזמנות/נים להגיש הצעה בהיקף של עד 300 מילים, לשתי מארגנות הכנס: ד"ר טל דקל וד"ר מור פרסיאדו, עד לתאריך 16.9.2018 יחד עם CV  (קובץ קו"ח עד שני עמודים). כל הרצאה תמשך 20 דקות.
מארגנות:
ד"ר טל דקל,  אוניברסיטת תל אביב וסמינר הקיבוצים                     tal.dekel@smkb.ac.il
ד"ר מור פרסיאדו, אוניברסיטת בר אילן                                      mor.presiado@biu.ac.il
 


קול קורא להפקת פרויקט אמנותי חדש מטעם אאוטסט

אמנים ואוצרים מוזמנים להגיש מועמדות לתמיכה בהפקת פרוייקט אמנותי חדש שיוצג לראשונה בחלל ציבורי במהלך 2019 בארץ או בחו״ל. הפרויקט יכול להיות בכל מדיום אמנותי. גובה המענק: 10-40 אלף שקל.
את המועמדות יש להגיש בעברית או באנגלית עד ל-31.8. למייל: outset.opencall@gmail.com


פרס חדש לצילום

פרס כץ לצילום נוסד על ידי עתליה כץ, בעצמה צלמת, בשם משפחת כץ.  מטרת הפרס לתמוך בצלמים ובצלמות ולעודד את המדיום. בכל שנה תיבחר תמה חדשה לפרס והשנה היא  ״ABOUT JUSTICE - WHAT/WHERE IS JUSTICE?. גובה הפרס 10 אלף דולר. פרטים נוספים בכתובת: http://www.katzphotoaward.org
 
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.