תערוכות וקול קורא

גלריות לאמנות 2/10/19


גלריות

 
ענת אור מגל, בן בר וכלנית קמין בגלריה זוזו, ביאנקה ספריינס בגלריה פריסקופ, בגלריית החווה מעצבים ואמנים מבטאים יחס לפלסטיק, נעמה רוט בגלריה קו 16.
 
אלון שגב
איל גבר – "Uncanny State – 'notion of acceptance". עד 18.10.
המנוע 7, תל אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 13:00-10:00.
 
אלפרד
מאיה ארוך וגל מלניק – "חדר החלפה". עד 12.10.
סמטת שלוש 5, תל אביב. ד'-ה' 21:00-17:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
 
אנגל
"Return of the Summer Collection". עד 31.10.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5225637. א'-ה' 20:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
 
בידרמן – גלריה לאמנות ישראלית
משה קופפרמן – "רטרוספקטיבה". עד 1.2.
הזורע 59, כפר שמריהו, טל' 09-9706500 א'-ה' 17:00-8:00, ו' 13:00-8:00 או בתיאום מראש.
 
גורדון (הזרם)
אלה אמיתי סדובסקי – "חממה". עבודות שמן וקולאז'. עד 26.10.
הזרם 5, תל אביב, טל' 03-5240323. ב'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00. א' בתיאום מראש.
 
גלריה אינדי
נעמה פורת – "התאבכות". עד 9.11.
צ׳לנוב 42, תל אביב, טל' 054-4980099. ג'-ה' 12:00-19:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"אמנות נאיבית: חגיגת קיץ 2019". עד 1.11.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 20:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
 
גלריה זוזו – עמק חפר
ענת אור מגל, בן בר, כלנית קמין – "נוכחת נודדת נושם". ציור ורישום. פתיחה: ו' 4.10, 12:00. עד 16.11.
גשר העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג' 16:00-10:00 ו'-שבת 14:00-10:00.
 
גלריה ליאונרדו
לאה רהב – עבודות. ללא מועד סיום.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 18:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
 
גלריה צדיק
דינה שצ'ופק - "ציורים סרוגים". עד 13.10.
שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה' 17:00-11:00, ו' 14:00-11:00.
 
גלריה P8
אפריל יואן ונטע רבינוביץ' – "בדומה לשפרירית". עד 12.10.
הפטיש 1, תל אביב. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.
 
גרשטיין
דוד גרשטיין - "הלוך ושוב". עבודות במתכת. עד 31.10.
בן יהודה 101, תל אביב, טל' 03-5293826. א'-ה' 19:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
 
הלובי
ישי שפירא קלטר – "י"ב". עד 12.10.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
זומר
אלעד לסרי – תערוכת יחיד. תצלומים, פסלים, וידאו. עד 19.10.
שד' רוטשילד 13, תל אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
 
זימאק
דנה זלצמן – "Mono No Aware"; ווילי ורגינר – "Rayela". ללא מועד סיום.
ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 20:00-9:30, ו' 15:00-9:30.
 
יאיר
בועז לוונטל– "ייצורי מצפון". עד 18.10.
אבן גבירול 6, תל אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00.
 
ליטבק קונטמפוררי
גלעד כהנא ואלעד קופלר – " בפעם אחרת | D’autre Fois". עד 25.10.
שביל המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ב'-ד' 16:00-10:00, ה' 17:00-10:00, ו' בתיאום מראש.
 
נגא
דינה שנהב – "מרכבה". הצבה. עד 26.10.
אחד העם 60, תל אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
עינגע גלריה
שי אזולאי – "קיצור שולחן ערוך". עד 2.11.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
פריסקופ
ביאנקה ספריינס – "שמיכות ביטחון". פתיחה: ה' 10.10, 20:00. עד 15.11.
בן יהודה 176, תל אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-11:00.
 
רוזנפלד
רחל קיני – "טבילה חופשית". בחלל הפרויקטים: מיכל לופט – "טבע דומם מטופל". עד 9.11.
שביל המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00.
 
רוטשילד אמנות
סימון אדג'יאשווילי – "מחשבות לילה". ציור. עד 21.10.
יהודה לוי 48, תל אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה' 18:30-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
שלוש
יעל יודקוביק – "הכנס השנתי למניעה וטיפול בפצעי לחץ". מיצב. עד 26.10.
מזא"ה 7, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 19:00-11:00; ו' 14:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
 
Raw Art
הדס סט – "שותפות בלתי סבירה". תצלומים מעובדים. עד 16.11.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
1:1
אסי משולם – "היכלות של מטה". עדי אנגלמן – "In Alpha Mood, 1977". עד 14.11.
השרון 4, תל אביב. א'-ב', 14:00-10:00, ג' 19:00-15:00, ד' 22:00-20:00, ה' 20:00-17:00.
 
אורייתא
מוטה ברים – "מוטה ברים - דיוקן". עד 22.11.
הושעיה. בתיאום מראש בטל' 052-2618070.
 
אטליה שמי
מקבץ "חזרה לבסיסי": יאיר גרבוז – "עיפרון"; זלי גורביץ – "פשט"; רוני חג'ג' – "זרם". עד 21.12.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
 
ארטפורט
גבי קריכלי – "לא מאמין". עד 2.11.
העמל 8, תל אביב. ד'-ה' 19:00-12:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
 
בית אריה קלנג
"כחוט השני". קבוצתית. עד 30.12.
יאיר 2, אשדוד, טל' 08-9221883. א'-ה' 18:00-8:00, ו' 13:00-9:00. פתוח בחוה"מ סוכות.
 
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
הדס רוזנברג-ניר – "Fix 'n' Gyro". עד 2.11; אלון יונג / אתי פרץ / דורון נעמה גלפר – "תחנה בזמן 2019". עד 16.10.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. ב'-ה' 19:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
בית האמנים ירושלים
"שמוליק ושרגא בפריז – מסע ההשתלמות של שמוליק כץ ושרגא ווייל, 1953". רישום; ילנה רוטנברג – "האבן הזו ושאר האבנים". ציור; קורין אביסדריס, מתיה אורן – תערוכת חברים חדשים. ציור; ניבה סימון – "טיסת מכשירים. צילום, וידאו. עד 9.11.
שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. ב', ד-ה' 18:00-10:00, ג' 20:00-14:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
 
בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל אביב)
אריאלה גוטנברג יריב – "אין אדם שבא מכלום"; גילה גרינפילד – "ציורי סלון"; ליה קאופמן – "מפגשים אלימים"; יעל שיין – "הטבע הוא הגריד שלי"; דגלאס פלוריאן – "ספר של אור"; חגית קזיניץ – "עקבות בחלל הזמן"; חגית וינטראוב – "נובמבר 2017-ספטמבר 2019"; רות אורנבך – "הכי רחוק"; גיור שלמי – "צילום בדרכי". עד 19.10.
אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
 
בית האמנים ראשון לציון
ליאורה שחם - "מעברים"; סול ברקו - "על יד"; שרית לילה האס - "שרית/שרה". פתיחה: שבת 5.10, 20:30. עד 28.9.
גבעתי 17, ראשון לציון. א', ד', ו' 12:00-10:00, ב'-ג', ה' 13:00-10:00, ב',ד' 19:00-17:30, שבת 13:00-11:00.
 
בית הגפן
נרדין סרוג'י – "הוצא מהקשרו"; "Exercise Y2". קבוצתית. עד 20.11.
הגפן 2, חיפה, טל' 04-8525252. א'-ה' 15:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת ראשונה בחודש 10:00-14:00.
 
בית הנסן
"התערוכה ההיסטורית". קבוצתית. תערוכת קבע.
גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
 
בית חנקין
"כאן בונים". קבוצתית. עד 30.11.
כפר יהושע, טל' 054-7474510. ו'-שבת 13:00-1:00. כניסה: 15 שקל.
 
בית קנדינוף
"מצפן". בוגרי המחלקה לצילום של המרכז האקדמי ויצו חיפה, 2018-1990". עד 16.11.
הצורפים 14, יפו, טל' 03-6502938. ב'-ה' מ-17:00, ו'-שבת מ-11:00.
 
בית שטורמן
"מיכה בר-עם קיבוץ". עד 12.10.
עין חרוד, טל' 04-6486328. א'-ה' 15:00-8:00, שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
גבעון פורום לאמנות
"מה רוצה החומר?". קבוצתית. עד 26.10.
אלרואי 3 פינת שלוש 22, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-9490999, א' בתיאום מראש, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גלריה 4
יולי אלוני-פרימור – "בנות אלביון". רישום. עד 19.10.
פלורנטין 6, תל אביב. א'-שבת 19:00-10:00.
 
גלריה בגליל
"שטח / נפח / מקום". קבוצתית. עד 19.2.
האקדמיה גליל מערבי, עכו, טל' 04-9015103. ג' 18:00-12:00, ד' 18:00-14:00. או בתיאום מראש.
 
גלריה בן עמי
ירון זוהר – "האבסורדיות של החיים". עד 8.10.
החשמל 12, תל אביב, טל' 03-5612733. ג'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00 או בתיאום מראש.
 
גלריה חנקין
"ארזתם לבד?". פתרונות אריזה לא שגרתיים. עד 30.11.
חנקין 109, חולון. א'-ה' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-10:00.
 
גלריה טל
"ילדים זה כל הסיפור!". קבוצתית. עד 31.12.
חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. ג' 19:00-17:00, שבת וחג 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
 
גלריה לאמנות אום אל פחם
סאהר מיעארי – "אחמד אלערבי". מיצבים; עיסאם דראושה – "פעולות חבלה"; דובי הראל – "מסדרים את הכיסאות..."; חנאן ארמלי חדאד – "אסתעאדה (שחזור)". עד 26.10.
אום אל פחם. א'-ה', שבת 16:00-9:00.
 
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
גיא ברנרד רייכמן – "If the Kids are United". מיצב. עד 26.10.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 15:30-10:30, שבת 16:00-10:30.
 
גלריה מחניים
בלה חבצין - "INSIDE OUT"; ענת גלר – "הבית הישראלי שלי". עד 2.11.
מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת 13:00-10:00 או בתיאום מראש.
 
גלריה עומר תירוש
אסתי דרורי חיות – "(מ)פרקים". עד 8.10.
סמטת מזל מאזניים פינת כיכר קדומים, יפו. א'-ה' 19:00-10:00.
 
גלריה ND
תערוכת מכירה לשנה החדשה. עד 22.10.
עוזיאל 52, רמת גן. ב'-ד' 19:00-10:00, ה' 19:00-15:00, ו' 14:00-10:00.
 
גלריית החווה
"ניתוח פלסטיק". מעצבים ואמנים מבטאים יחס לפלסטיק. עד 31.12.
הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ד'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
 
גלריית עין הוד
מאשה אורלוביץ' - "ג'וקים בראש ובטבע". תחריט. פתיחה: שבת 5.10, 12:00. עד 30.10.
עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
 
גלריית לוחמי הגטאות  
יורם קליינר – "דמויות לא דמויות". עד 26.10.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993737. ו' 14:00-9:00, שבת 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני. 
 
גלריית שכטר
"השתקפויות". עד 12.11.
מרכז שכטר, שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:30-11:00.
 
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"הצעה חדשה". קבוצתית; קרו גלר – "ביומה". מיצב. עד 1.11.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ד', ו' 14:00-10:00, ה' 20:00-16:00.
 
הגלריה העירונית גבעתיים
ניצה גנוסר – "פורשת כנפיים". עד 11.10.
מכון המים, השומר 7 , גבעתיים, טל' 03-6721734. ג'-ד', ו' 14:00-11:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
"נדידה". קבוצתית. עד 20.10.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-ה', שבת 13:00-10:00, ב' 18:00-16:00.
 
הגלריה ע"ש אפטר – מעלות תרשיחא
"זיכרון הוא בית". קבוצתית. עד 30.10.
בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א, ב', ד' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה' 15:00-10:30, שבת 13:00-11:00.
 
החנות
חמודי ודוד חברוני – "אל ע'וור נכסים". ללא מועד סיום.
העלייה 31, טל' 054-9794732. ב'-ג' 21:00-18:00, ה'-שבת 14:00-12:00 או בתיאום מראש. חלון הראווה נגיש כל השבוע, 24 שעות ביממה.
 
הירקון 19 (המדרשה)
דור זליכה לוי – "שומר". מיצב הקרנה וסאונד. עד 19.10.
הירקון 19, תל אביב, טל' 03-6203129. א'-ה' 20:00-13:00, ו' 14:00-10:00.
 
המבשלה
נעמי זך – "שדות תלויים". עד 30.11.
דגנית 12, קרית טבעון. א'-ה' 13:00-8:00, א'-ד' 19:00-16:00, שבת 13:00-11:00.
 
המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית
"קירונית". הופעת והיעלמותה של אמנות הקיר. ללא מועד סיום.
האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00; שבת 15:00-11:00.
 
המרכז לאמנות ומדיה מעמותה
"שיעופו כולם". קבוצתית. עד 25.10.
בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ג', ו' 14:00-10:00, ד'-ה' 18:00-14:00.
 
המרכז לאמנות עכשווית
אסתר קלאס – "Start". פיסול; ג'ורדן נאסר – "הים שלנוכח עינינו". עד 16.11; נועה צוק ואהד פישוף – "עבודות". וידאו, מחול, סאונד ומיצג. עד 7.12.
צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
 
המשכן לאמנות בית מאירוב
"יאללה! בית"ר ירושלים". עד 31.12.
הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה' 20:00-17:00; ו'-שבת 13:00-10:00.
 
הסדנה לאמנות
"דרך ארץ". קבוצתית; "Path of Life". קבוצתית. עד 23.10.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ה' 13:00-9:00, ב', ד' 19:00-17:00.
 
חנינא
אריאל אסאו – "לא כאן, לא עכשיו". עד 19.10.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד' 19:00-11:00, ה' 19:00-13:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
מוסררה - הגלריה החדשה
"אני, אנדרטה". קבוצתית. עד 28.11.
הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה' 17:00-10:00.
 
מוסררה - הגלריה ע"ש דרפלר
""רוממות כחרב פיפיות". עבודות המתכתבות עם יצירותיו של דרפלר. עד 28.11.
הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה' 17:00-10:00.
 
מינוס 1
"דברי הימים – עיתון 'הארץ' באמנות הישראלית". קבוצתית. ללא מועד סיום.
שוקן 18, תל אביב, טל' 03-5121732. ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
מכללת אמונה
דאנה טנהאוזר ויואב פיש – "צמודי קרקע". פיסול ומיצב. עד 19.10.
דרך בית לחם 104, ירושלים. א'-ה' 16:00-11:00.
 
מנשר
שלווה הדר הוכשטט – "בהיכלו של מלך ההר". עד 2.11.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00, שבת 23:00-20:00.
 
מרכז אדמונד דה רוטשילד
"חלומות על מקום אחר". קבוצתית. עד 8.11.
שדרות רוטשילד 104, תל אביב. א'-ה' 20:00-16:00, ו' 14:00-10:00.
 
מרכז באוהאוס תל אביב
"כיכר דיזנגוף בראי ההיסטוריה". עד 31.10.
דיזנגוף 77, תל אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', שבת 19:30-10:00, ו' 14:30-10:00.
 
מרכז גוטסמן לתחריט
"עונת מעבר". ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952713. א'-ה' 16:00-8:00 (מומלץ לתאם), שבת 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
 
סדנת ההדפס ירושלים
מאיה אטון – "קצה עומד, קצה עובד"; אלינה ספשילוב – "תל אביב-ירושלים-תל אביב". הדפס. עד 10.11.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
 
קו 16
נעמה רוט – "לימבוטופיה". עד 14.11.
מרכז קהילתי נוה אליעזר, שד' ששת הימים 6, תל אביב, טל' 03-7300360. ג' 13:00-10:00, ד'-ה' 20:00-17:00.
 

 
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.