תערוכות וקול קורא

גלריות לאמנות 20/8/19


גלריות

 
מאיה אטון ואלינה ספשילוב בסדנת ההדפס בירושלים, רונית פורית וגיא קניגשטיין בסדנאות האמנים בירושלים, אלון קדם בגלריה חזי כהן, רובי בקל בגלריה P8
 
אגריפס 12
גבי יאיר – "קווי KAV". עד 14.9.
אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
מיה גורביץ – "פירות לילה". עד 21.9.
צלנוב 42, תל אביב. ג'-ה' 19:00-12:00, ו-שבת 14:00-11:00.
אלפרד
"זוהר מסכים". תערוכה משותפת. עד 30.8.
סמטת שלוש 5, תל אביב. ד'-ה' 21:00-17:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
אנגל
"Return of the Summer Collection". עד 31.10.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5225637. א'-ה' 20:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
בידרמן – גלריה לאמנות ישראלית
"אופקים חדשים". קבוצתית. עד 30.9.
הזורע 59, כפר שמריהו, טל' 09-9706500 א'-ה' 17:00-8:00, ו' 13:00-8:00 או בתיאום מראש.
ברוורמן
"Only Connect!". קבוצתית. עד 12.9.
השרון 12ב', תל אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00. 
גבעון
"רשמו לפניכם". קבוצתית. עד 21.9.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"אמנות נאיבית: חגיגת קיץ 2019". עד 1.11.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 20:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה דואק – משכנות שאננים
סיגלית לנדאו – "כתמ-ים". רישומים, וידאו. עד 30.9.
מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע 20:00-10:00.
גלריה חזי כהן
אלון קדם – "חמודי טורס". עד 21.9.
לילינבלום 33, תל אביב. א'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
גלריה כברי
אלישבע סמית - "ארץ ישנה". עד 28.9.
כברי. ה' 18:30-15:30, ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.
גלריה ליאונרדו
"אוסף הגלריה 2019". עד 9.9.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 18:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
גלריה P8
רובי בקל – "נקודת ציון". ציור. ללא מועד סיום.
הפטיש 1, תל אביב. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.
זומר
"Tiny Hands". קבוצתית. עד 30.8.
שד' רוטשילד 13, תל אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
טובה אוסמן
דבורה שוקן – "לילה בניו יורק 1985". ללא מועד סיום.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
יאיר
ירון כהן – תערוכת מכירה. ההכנסות לארגון רופאים לזכויות אדם. עד 30.8.
אבן גבירול 6, תל אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00.
נולובז
"Spooky action at a distance". קבוצתית. ללא מועד סיום.
זבולון 19, תל אביב. ד, ו'-שבת 14:00-11:00, ה' 21:00-18:00.
שלוש
מכירת קיץ. עד 31.8.
מזא"ה 7, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 19:00-11:00; ו' 14:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
Raw Art
אביב בן – "Ashglory". ציור. עד 7.9.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
Third Floo on the Left
אורי אריאלי – " THE AWAKENING AND HIBERNATION OF UNDER WRAPPED ANIMALS". עד 31.8.
המערכה 31, תל אביב, טל' 054-6738523. בתיאום מראש.
1:1
"נושאים למשא ומתן". עד 12.9.
השרון 4, תל אביב. א'-ב', 14:00-10:00, ג' 19:00-15:00, ד' 22:00-20:00, ה' 20:00-17:00.
אטליה שמי
"שמי במרחב הציבורי: מבט אחר". עד 7.9.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
בית אוסף קופפרמן
"חותם". מסיימות תואר שני במסלול אמן-מורה. עד 31.8.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת 15:00-10:00 או בתיאום מראש.
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
אלינה איטן – "זרימה". אריחי קיר; "מסעות". קבוצתית; חנה חר"ג צונץ, מיכל אלון – "סוג של דיאלוג". עד 3.9.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. ב'-ה' 19:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
בית האמנים ראשון לציון
"חברים חדשים". קבוצתית; "קול החברים". קבוצתית. עד 31.8.
גבעתי 17, ראשון לציון. א'-ד', ו' 12:00-10:00, ב'-ד' 19:00-17:30, שבת 13:00-11:00.
בית הנסן
"BAUNOW". קבוצתית. עד 14.9.
גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
בית קנדינוף
"מצפן". בוגרי המחלקה לצילום של המרכז האקדמי ויצו חיפה, 2018-1990". עד 16.11.
הצורפים 14, יפו, טל' 03-6502938. ב'-ה' מ-17:00, ו'-שבת מ-11:00.
בית שטורמן
"מיכה בר-עם קיבוץ". עד 12.10.
עין חרוד, טל' 04-6486328. א'-ה' 15:00-8:00, שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש.
ביתא
עמי טריינין, מיכל בוננו - "מדברים על גשם בחמישי". עד 12.9.
יפו 155, ירושלים, טל' 02-5953348. א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:00-10:00.
גבעון פורום לאמנות
"מה רוצה החומר?". קבוצתית. עד 26.10.
אלרואי 3 פינת שלוש 22, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-9490999, א' בתיאום מראש, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה בן עמי
"קיץ סקסי בתל אביב הקטנה". קבוצתית. עד 3.9.
החשמל 12, תל אביב, טל' 03-5612733. ד'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה דיאגילב
אורה בריל – "מדוע הילדה מצמידה אצבע אל פיה?". ציור. עד 14.9.
מאז"ה 56, תל אביב. א'-שבת 20:00-10:00.
גלריה זוזו
"אלטרנטיב ניישן". קבוצתית. עד 21.9.
גשר העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג' 16:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש
גלריה טרומפלדור
"זמן מקומי". קבוצתית. עד 1.9.
טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר שבע, טל' 08-6247706. ד' 17:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה לאמנות אום אל פחם
סאהר מיעארי – "אחמד אלערבי". מיצבים; עיסאם דראושה – "פעולות חבלה"; דובי הראל – "מסדרים את הכיסאות..."; חנאן ארמלי חדאד – "אסתעאדה (שחזור)". עד 26.10.
אום אל פחם. א'-ה', שבת 16:00-9:00.
גלריה לאמנות ישראלית – טבעון
נובויה ימגוצ'י – "תהודת בית". עבודות במתכת. עד 5.10.
מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה' 13:00-8:00, 19:00-16:00, ו' 12:00-8:00 (בתיאום מראש), שבת 13:00-11:00.
גלריה מאיה
דורית רינגרט, רענן חרל״פ וחן שפירא – "ארכיפלג". עד 7.9.
שביל המרץ 2, תל אביב, טל' 058-4466349. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
גלריה משרד בתל אביב
שלומי לייזרוב – ציורים. עד 25.9.
זמנהוף 6, תל אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה' 15:00-11:00, 18:00-16:00, ו' 14:00-11:00.
גלריית החווה
אורה ותיאו קוסטר – "ממציאים לנו משחקים". עד 30.8.
הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ד'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריית עין הוד
 "מינימליזם". קבוצתית. עד 28.9.
עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
גרשטיין
דוד גרשטיין - "הלום ושוב". עבודות במתכת. עד 31.10.
בן יהודה 101, תל אביב, טל' 03-5293826. א'-ה' 19:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
הגלריה בבארי
מעיין שחר – "אורח:רוח". עד 31.8.
בארי, טל' 054-7918049, 054-7918464. ה' 20:00-16:00, ו' 13:00-9:00, שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש.
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
"נדידה". קבוצתית. עד 20.10.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-ה', שבת 13:00-10:00, ב' 18:00-16:00.
הגלריה של המכון לאמנות בת ים
"גבול". קבוצתית. פתיחה: ה' 29.8, 19:00. ללא מועד סיום.
הגבול (שמחה הולצברג) 18, בת ים, טל' 03-5064237. בתיאום מראש.
החנות
חמודי ודוד חברוני – "אל ע'וור נכסים". ללא מועד סיום.
העלייה 31, טל' 054-9794732. ב'-ג' 21:00-18:00, ה'-שבת 14:00-12:00 או בתיאום מראש. חלון הראווה נגיש כל השבוע, 24 שעות ביממה.
המקרר
"Off אסיף". אנימציה. עד סוף ספטמבר.
החשמונאים 90, תל אביב. ה' 22:00-12:00, ו' 14:00-10:00, שבת 22:00-11:00.
המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית
"פוטוגרבור". פוטומכניקה מהמאה ה-19. ללא מועד סיום.
האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00; שבת 15:00-11:00.
המרכז לאמנות ומחקר מעמותה
איב קריסטל ונורית דרימר - "ואז פתאום, לנצח נצחים". עד 4.9.
בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ג'-ה' 18:00-14:00, ו' 14:00-10:00.
המרכז לאמנות עכשווית
"מעידות בעמק המוזרות – פיסול והעצמי בעידן הממוחשב". קבוצתית. עד 7.9.
צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
המרכז לאמנות עכשווית - ערד
"קבלת פנים". קבוצתית. עד 1.10.
בן יאיר 28, כניסה ממתנ"ס ערד, טל' 08-9551502/7. ב', ד' 13:00-9:00, ג', ה' 20:00-16:00, שבת ראשונה ושלישית בחודש 14:00-10:00.
המשכן לאמנות בית מאירוב
"משה". תערוכה המוקדשת למייק ברנט. עד 30.8.
הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה' 20:00-17:00; ו'-שבת 13:00-10:00.
הסדנה לאמנות
דן בירנבוים – "דרך, ברוש וכוכב"; קבוצת sheva – "עור שני". עד 12.9.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ה' 13:00-9:00, ב', ד' 19:00-17:00..
הקוביה
שי דרור, רון חן – "סילואטות שקטות". עד 29.8.
יהושע יבין 13, עמק המצלבה, ירושלים. א'-ה' 17:00-9:00.
מגזין III יפו
קוסימה פון בונין – "אוקיינוס וקפאין". עד 30.8.
עולי ציון 34, יפו. ה' 20:00-14:00, ו' 14:00-10:00.
מרכז באוהאוס תל אביב 
"כיכר דיזנגוף בראי ההיסטוריה". עד 31.8.
דיזנגוף 77, תל אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', שבת 19:30-10:00, ו' 14:30-10:00.
משכן האמנים הרצליה
טל גולני - "דלת הזזה". מיצבי ציור. עד 7.9.
יודפת 7, הרצליה, טל' 09-9510601. ב', ד' 15:00-11:00, ג', ה' 18:30-15:30, שבת 13:00-10:00.
סדנאות האמנים ירושלים
רונית פורית וגיא קניגשטיין – "גרנד קניון". צילום, קולאז', שילוב מדיום. עד 4.10.
האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד' 16:00-10:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
סדנאות האמנים תל אביב
יצחק ליבנה – "אין לי אשליות". ציור; אלינור סאם – "הפעמון צלצל אך המלכה מתחת למים". מיצב פרפורמטיבי בהשתתפות הצופים. ללא מועד סיום.
קלישר 5, תל אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
סדנת ההדפס ירושלים
מאיה אטון – "קצה עומד, קצה עובד"; אלינה ספשילוב – "תל אביב-ירושלים-תל אביב". הדפס. פתיחה: ה' 29.8. עד 10.11.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
פריסקופ
Bikaku Studio - "צללים בהירים". עד 14.9.
בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-11:00.

 
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.