אנטישפע * מוזיאון יום שישי 16 במרץ 2018 בשעה 13:30
אנטי שפע
משתתפים: חגי ליניק, עורך / עובד אפרת, גיטרה וניהול מוזיקלי / נעה סגל, תופים / הדס קליינמן, צ'לו ושירה / אלה שיק בלום​, בס ושירה

 "מוזיאון" חלל  שניתן לו שם ובו מציגים דברים שהאדם יצר. מי רשאי להעניק את השם?

 YouTube הוא מוזיאון? מוזיאון הוא המקום או החפצים שהוא מאכלס או ההכרה הניתנת לו על ידי החברה. האם קירות ריקים יכולים לייצג את המילה מוזיאון, האם ראשי הוא מוזיאון של חלומות? מחשבות? האם הכוכבים בשמיים, המסודרים יפה להפליא הם תערוכה במוזיאון הקוסמי? אם כך, האם אנחנו ישנים כל לילה במוזיאון..?
האם המדבר הוא מוזיאון, ומיהו האוצר? מוזיאון הוא מקום שבו מביטים. האם מבט הוא הוא המוזיאון וכל היתר הם בסך הכל חיקוי? האם המוזיאון, כמו בית-כנסת, הוא מכשיר בידי מעצבי דעת קהל, מעצבי ההיסטוריה, מעצבי המיתוסים? האנשים המנהלים את המוזיאון הם האנשים הנלחמים למעננו כנגד הכאוס? היצירה הפרועה ההולכת כנגד הזרם? הפרודיה? 

"אנטי שפע" הינה פעולה קדם תיאטרלית המסרבת להיכנע לתכתיבי ותהליכי השפע המדומה הנמצא בתרבות, ונטפל אל תחומי חיינו הנמדדים בסולם הרייטינג. מטרת ה"אנטי שפע" היא להביט מבט מעמיק בשפע ולהציגו במערומיו, היפים והכעורים. 

"אנטי שפע" הוא מפרק זמני של השפע ומתייחס לכל שפע באשר הוא. בין אם הוא מזויף ושרלטני ובין אם הוא פרץ של יצירתיות המעוררת מחשבה. "אנטי שפע" הוא רגלו השמאלית של השפע ומתוך כך בסדרת מופעי ה"אנטי שפע" עסקנו ונעסוק באמצעות תחומי אמנות מגוונים; שירה, מוזיקה, וידאו ארט, פרפורמנס, כשהם במצבם הקדם תיאטרלי אשר מונע מהרייטינג לחדור ולהשפיע על התוצאה כפי שהיא מוצגת על הבמה.
 

צור קשר

רחוב המדע 14 איזור תעשיה הרצליה

טלפון 3184*

.

אתר זה הינו ארכיון לפעילות בית הספר ומרכז התרבות "בסיס לאמנות ותרבות". המוסד נסגר בשנת 2020. אישור