גיקון ארט יום שישי 24 בפברואר 2017 בשעה 07:00
גיקון ארט

Basis GeekCon Art בסיס גיקון ארט
מרתון של 36 שעות, 18 צוותים, מעל 120 משתתפים
בסיס לאמנות ותרבות, הרצליה
 
 
בסיס גיקון ארט הוא מרתון של 36 שעות לאמנים, האקרים, מייקרים, גיקים וכל אחד שמעוניין לבנות פרוייקטים מאתגרים טכנולוגית. הארוע יתקיים בסופשבוע של ה-24-25/2 בבית ספר בסיס לאמנות בהרצליה. ההרשמה פתוחה לקהל הרחב – מספר המקומות מוגבל. http://www.geekcon.org/art/

​לראשונה, אירוע מייקרים הישראלים -  GeekCon– יתקיים בשיתוף בית ספר בסיס לאמנות תחת הכותרת  "Basis GeekCon Art". במסגרת האירוע, עשרות פרויקטים שיבנו צוותים משותפים של - גיקים טכנולוגיים, יזמים, יוצרים, מדענים, עם סטודנטים ואמנים מהמובילים בארץ - במהלך של האקת'ון בן 36 שעות. המשימה: לבנות פרויקטים אמנותיים, מאתגרים טכנולוגית ובזמן קצר.

 פלטפורמתGeekCon , המייצגת ומשקפת את תנועת המייקרים הישראלים, מארגנת 6 אירועים בשנה. מפגשי גיקון מאתגרים את המשתתפים להתמודדות עם שלל סוגיות טכנולוגיות ובניית יצירות חדשניות עובדות - ולא בהכרח שימושיות. פרוייקט טיפוסי יכול להיות כל דבר המדגים חדשנות ויצירתיות עם רכיבים טכנולוגיים.  בין הפרויקטים שנוצרו במסגרת האירועים בשנים האחרונות ניתן למצוא, רחפן המצייר גרפיטי, רובוט ׳כאפות׳, מכשיר להשתקת ילדים, רובוט די ג׳יי, ענן גשם פרטי, גיטרה מחשמלת ועוד.

שיתוף הפעולה אשר מתקיים זו השנה הראשונה עם בית ספר בסיס לאמנות, עתיד להפגיש בין שתי קהילות שעד כה לא נפגשו ושיתפו פעולה בקנה מידה מסוג זה, מייקרים ואמנים, במסגרת זו עתידים להיווצר פרויקטים מעניינים במיוחד אשר מפגישים בין אמנות וטכנולוגיה.

בסיס גיקון ארט הוא אירוע סגור לנרשמים בלבד. כדי להירשם לאירוע יש להיכנס לאתר ולהגיש הצעת פרוייקט. רק לאחר קבלת אישור על הפרוייקט הנכם מוזמנים לאירוע.  

ההרשמה פתוחה לקהל הרחב – מספר המקומות מוגבל. http://www.geekcon.org/art/
ב- 15.2 יתקיים בבסיס לאמנות ותרבות מפגש מקדים לקהל הרחב בו יציגו מארגני גיקון את הרעיון שעומד מאחורי גיקון ארט ויענו על שאלות.
לכתבה במאקו תרבות -    http://bit.ly/2kR7DZ5
 לאתר גיקון ישראל -  http://www.geekcon.org/ 
חשיפת היצירות החדשות לקהל הרחב: יום שבת, 25.2, בין השעות 15:00 – 19:00
בית ספר בסיס לאמנות, הרצליה
 

צור קשר

רחוב המדע 14 איזור תעשיה הרצליה

טלפון 3184*

.

אתר זה הינו ארכיון לפעילות בית הספר ומרכז התרבות "בסיס לאמנות ותרבות". המוסד נסגר בשנת 2020. אישור