אוריאל מירון, נכס נזיל, 2008, עץ משומש צבוע, בד, 300*300*140 ס"מ צילום: אוריאל מירון

גלריות לאמנות 10/3/20

זמן קריאה: 10:23 דקות

גלריות

 
 
לנה זיידל באגריפס, ליאת דניאלי באלפרד, רות שומרוני ב- B.Y5, דני קרוון ועתר גבע בגלריה GH, מורן קליגר בגלריה נגא, אדם כהן ברוטשילד אמנות, בהירקון 19 אמנים שוהים בגלריה ויוצרים הצבות, רקוויאם לחרסה בבית בנימיני, אפרת קליפשטיין במשכן האמנים הרצליה, חביב קפצון בקו 16
 
אגריפס 12
לנה זיידל – "הומאז'". רישומי פסטל. פתיחה: ד' 18.3, 20:00. עד 18.4; מקס אפשטיין – "תוגה שקופה". פיסול, רישום. עד 15.3.
אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
אורנים – מוזה 42
"קרוב אל הפנים". קבוצתית. פתיחה: ג' 17.3. עד 21.4.
מכללת אורנים, קרית טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה' 17:00-8:00., ו'-שבת 14:00-11:00.
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
גלעד בר שלו – "רשמים ראשוניים". עד 28.3.
צלנוב 42, תל אביב. ג'-ה' 19:00-12:00, ו-שבת 14:00-11:00.
אלפרד
ליאת דניאלי – "שירת הזכרים". עד 14.4.
סמטת שלוש 5, תל אביב. ד'-ה' 21:00-17:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
בידרמן – גלריה לאמנות ישראלית
"יוחנן סימון – קיבוץ ואחרי". ציור. עד 1.6.
הזורע 59, כפר שמריהו, טל' 09-9706500 א'-ה' 17:00-8:00, ו' 13:00-8:00 או בתיאום מראש.
ביתא
יהודית ברמץ, אלינורה שוורץ - "ירח לבן – קפה שחור". עד 17.3.
יפו 155, ירושלים, טל' 02-5953348. א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:00-10:00.
ברוורמן
דוד עדיקא – "שוק שחור". תצלומים; "לעזוב ולשוב". קבוצתית. עד 30.4.
אילת 33, תל אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00. 
גבעון
"חומר למחשבה". קבוצתית. עד 18.4.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גורדון (הפלך)
שרון פוליאקין – "רקפות מהמשולש". עד 21.3.
הפלך 6, תל אביב. ג'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00.
גלריה בן עמי
"אותי זה מצחיק". קבוצתית. עד 2.4.
החשמל 12, תל אביב. ד'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה בנימין
"הסרה של תגובות הסתרה". קבוצתית. עד 21.3.
שביל המרץ 5, תל אביב. ד' 14:00-11:00, ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה ברבור
רחל רוטנברג – "בין שמים וארץ". פיסול, רישום. עד 20.3.
שיריזלי 6, נחלאות, ירושלים, טל' 054-7232866. ב'-ה' 20:00-16:00, ו' 14:00-11:00.
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"השראה לובשת צורה". שיתוף פעולה עם המחלקה לקרמיקה וזכוכית בצלאל. עד 1.5.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 20:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה דואק – משכנות שאננים
טל ברויטמן – "מיראז'". ציור. עד 30.4.
מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות שאננים, ימין משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע 20:00-10:00.
גלריה הר-אל
קרלוס אמורלס – "אתם מרוצים עכשיו?". עד 14.3.
אליזבת ברגנר 8, יפו, טל' 03-6816834. א'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה חזי כהן
אילן ברוך – "מתחת לכסות העלים ממתינה השלכת". עד 4.4.
לילינבלום 33, תל אביב. טל' 03-6398788. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
גלריה כורש 14
"Best Interest". קבוצתית. עד 19.3.
כורש 14, ירושלים. א' 21:30-18:00, ג' 18:00-14:00, ה' 18:30-14:30.
גלריה לאמנות אום אל פחם
ראפת חטאב – "חמלת חוטב העצים"; חוה מחותן – "מצב 2020"; יעקב חפץ – "רק כוונות טובות"; אלישבע פרנקפורט-סמית – "רשות הטבע". פתיחה: שבת 7.3, 12:00; "בדרכך: וליד אבו שקרה 2019-1946", דורון גזית – "קו אדום | עצים שרופים". עד 30.5.
אום אל פחם. א'-ה', שבת 16:00-9:00.
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
"ועכשיו זכוכית". עד 18.4.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 15:30-10:30, שבת 16:00-10:30.
גלריה ליאונרדו
"איגנץ – 1985-1909 אמן בקיבוץ". רישומי חיים משנות ה-30. פתיחה חגיגית: א' 15.3, 18:00. עד 6.4.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 18:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
גלריה משרד בתל אביב (גלריה)
אלינור רותם – "חתך הזהב – איזון שהופר". ציור. פתיחה: ו' 13.3, 12:00. עד 16.4.
זמנהוף 6, תל אביב, טל' 03-5254191. ג'-ה' 18:00-12:00, ו' 14:00-11:00.
גלריה עומר תירוש
Darryl Erez-Hutchison – "Palimpsest". עד 6.4.
סמטת מזל מאזניים פינת כיכר קדומים, יפו. א'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה שכטר
גרי גולדשטיין - "השתאות"; אשחר קלינגבייל – "מישורים". קיר אמנות. עד 21.3.
מרכז שכטר, שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:30-11:00; שבת 16:00-13:00.
גלריה שרה ארמן
לי מילוא, טובה לוטן, לאורה רוזנשיין - "סלון חורף". עד 21.3.
גורדון 29, תל אביב, טל' 050-3740020. ו'-שבת 13:00-11:00 או בתיאום מראש.
גלריה B.Y5
רות שומרוני – "עלים אינם נושרים כך סתם". פתיחה: ו' 13.3, 11:00. עד 11.4.
בר יוחאי 5, תל אביב. ב'-ד' 15:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריה GH
דני קרוון, עתר גבע - "מפשוט למופשט". פתיחה: שבת 14.3, 11:00. עד 9.5.
גבעת חביבה, טל' 04-6372824. א'-ה' 16:00-9:00, שבת 14:00-10:00.
גלריה P8
לי ברבו – "חור גדול באמצע". צילום וסטופ מושן. עד 11.4.
הפטיש 1, תל אביב, טל' 050-5543485. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.
דביר
נלי אגסי, אלהם רוקני – "פרח לב זהב". עד 21.3.
חזקיהו המלך 3-1, תל אביב. ג'-ה' 18:00-11:00. ו'-שבת 13:00-10:00.
הלובי
עוזי צור – "עזרא". עד 4.4.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ה' 19:00-17:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
המקרר
"חיה ועובדת בתל אביב". קבוצתית. עד 4.4.
החשמונאים 90, תל אביב. ד' 16:00-12:00, ה' 22:00-18:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
הסלון לאמנות
"פמאז'". קבוצתית. עד 22.3.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד'-ה' 16:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
זומר
יעל ברתנא – "הקברנים". עד 25.4.
שד' רוטשילד 13, תל אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
זימאק
טל גולני – "Window Box"; קובי אסף – "Prima Facie". עד 20.3.
ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 20:00-9:30, ו' 15:00-9:30.
טובה אוסמן
תערוכה קטנה של ארבעה אמנים. עד 17.3.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
מייקלסון
"בוחרים לבחור". קולאז'ים. עד 28.3.
אברהם שטרן 4, תל אביב. א'-ה' 20:00-10:30, ו'-שבת 16:00-10:30.
מקום לאמנות
"מארגים". קבוצתית. עד 28.3.
שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
נגא
מורן קליגר – "קין". מיצב רישומי. פתיחה: ה' 19.3, 20:00. ללא מועד סיום.
אחד העם 60, תל אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
נולובז
גיור ברגל, חגי לוריא, רקפת וינר עומר – "גן השלושה". עד 21.3.
זבולון 19, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00.
רוזנפלד
"זכרון דברים". קבוצתית לזכרו של בועז ארד. עד 28.3.
שביל המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00.
רוטשילד אמנות
אדם כהן – "באדוות המציאות". ציור. פתיחה: ה' 19.3, 20:00. עד 18.4.
יהודה לוי 48, תל אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה' 18:30-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
שלוש
"שמש שחורה". ללא מועד סיום.
מזא"ה 7, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 19:00-11:00; ו' 14:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
Raw Art
"SHUTTLE". פרויקט ליווי אמנים בתחילת דרכם. תערוכה בהקמה. עד 28.3.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
בית אוסף קופפרמן
אהרון מסג – "לראות יחף"; "שדה ראייה". קבוצתית. עד 30.6; משה קופפרמן – "עבודות על נייר ובהן פנדות". ללא מועד סיום; משה קופפרמן – עבודות. תערוכת קבע.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת 15:00-10:00 או בתיאום מראש.
בית אריה קלנג
"דיג'יי ואמנות הסאונד/BEAT". קבוצתית. עד 16.4.
יאיר 2, אשדוד, טל' 08-9221883. א'-ה' 18:00-8:00, ו' 13:00-9:00.
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
"רקוויאם לחרסה". קבוצתית; אורן ארבל ונעם טבנקין – "יום יום". "על המדף – מהתעשייתי לאישי". עד 2.5.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. א', ו' 14:00-10:00, ב'-ה' 19:00-11:00, שבת 14:00-11:00.
בית האמנים ירושלים
גדעון רובין – "הספר השחור"; דויד טבול – "זיגמונד פרויד, יהודי ללא אלוהים". סרט; אברהם קריצמן – "מעשן". טכניקה מעורבת; איל ששון – "גן השחי". ציור; עפרי ליפשיץ – "Industrial One of 3.0". עיצוב תעשייתי. עד 25.4.
שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. ב', ד-ה' 18:00-10:00, ג' 20:00-14:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
בית האמנים כפר סבא
"סוד". קבוצתית. עד 14.3.
גלר 4, כפר סבא. ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-10:00, 19:00-17:00.
בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל אביב)
שושנה הימן – "SPACE MISSILES"; איילת השחר כהן – "מבוא להמנעות"; דליה גל סברדלין – "הספרייה המרכזית"; לאה עתיר – "שקר השקיפות"; טובה אלדד – "בין הזמנים"; תמר איתן – "אבן דרך"; יעל קדם – "תבדל לחיים ארוכים"; ליעד שמיר – "אנתולוגיה בלשון אליפטית"; "חיבורים". קבוצתית. עד 4.4.
אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)
"אישה-יות". קבוצתית. עד 21.3.
שד' הציונות 24, חיפה. ב'-ה' 14:00-10:00, ו'-שבת 13:00-10:00.
בית האמנים ראשון לציון
"כמו שצריך/Comme il faut". יום האישה הבינלאומי. קבוצתית. פתיחה: שבת 7.3, 20:00. עד 28.3.
גבעתי 17, ראשון לציון. א', ד', ו' 12:00-10:00, ב'-ג', ה' 13:00-10:00, ב',ד' 19:00-17:30; שבת 13:00-11:00.
בית חנקין
"ארוחת חג". התערוכה מציגה גם בגלריה לאמנות ברמות מנשה. עד 8.5.
כפר יהושע, טל' 054-7474510. ו'-שבת 13:00-1:00. כניסה: 15 שקל.
גבעון פורום לאמנות
"AGE – NDA". קבוצתית. עד 30.4.
אלרואי 3 פינת שלוש 22, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-9490999, א' בתיאום מראש, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה 10
"אם יוצאים". עד 21.6.
בית מיכל, הגר"א 10, רחובות. א', ג', ה', 19:00-16:00, ב' 12:00-9:00, 19:00-16:00,  ד' 9:00-12:00, 22:00-17:00.
גלריה בסיס
"חומרי בניין". קבוצתית. פתיחה: ו' 13.3, 12:00. עד 2.5.
המדע 14, הרצליה פיתוח. ג', ה' 18:00-12:00, ד' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה טל
"קסם הנייר". עד 30.6.
חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. ג' 19:00-17:00, שבת וחג 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
גלריה חנקין
קרני שגב - "קרנבל של צבעים". עד 28.3.
חנקין 109, חולון. א'-ה' 13:00-10:00, 19:00-16:00,ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-10:00.
גלריה כברי
הדס סט - "מוטל". ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952537. ה' 18:30-15:0030 ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.
גלריה לאמנות ישראלית – טבעון
רחל נמש – "כגוף אחת". ציורי שמן גדולי ממדים; רונית שני – "חוט, מדונה ושני כתמים". צילום. עד 5.5.
מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה' 19:00-8:00, ו' 12:00-8:00 (בתיאום מראש), שבת 13:00-11:00.
גלריה מאיה
עותה פטינקין – "משחקי הקלפים"; גליה פסטרנק – "המורה לציור"; שירה גפשטיין מושקוביץ – קיר אמן. עד 21.3.
שביל המרץ 2, תל אביב, טל' 058-4466349. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
גלריה מחניים
סימה לוין - "קפקא-כאן"; גד פרנק – "זמן ערבית". פתיחה: שבת 14.3, 11:00. עד 2.5.
מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש.
גלריה ND
"4 קירות אמן"; "15 דקות" קבוצתית. בגלריה גם פרויקט "סרט לילה" – "אנחנו, תושבי שכונת סימנס". סרטו של אופיר פלדמן. עד 1.4.
עוזיאל 52, רמת גן. ב'-ד' 19:00-10:00, ה' 19:00-15:00, ו' 14:00-10:00.
גלריית לוחמי הגטאות  
נועה לוין חריף - "גוף הימים". פתיחה: שבת 14.3, 11:30. עד 3.5.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993737. ו' 14:00-9:00, שבת 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני. 
גלריית עין הוד
איציק למבז – "חמורה בראש". עד 1.4; בתיה גזית – "ציון דרך". עד 25.3; דפנה מוריה – "פרטים נסתרים". עד 28.3.
עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
הגדה השמאלית
רני פרדס - "Ad Hoc". עד 1.4.
אחד העם 70, תל אביב. ב' 17:00-14:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר
"Plan(e)t". קבוצתית. ללא מועד סיום.
אוניברסיטת תל אביב, טל' 03-6408860. א'-ד' 19:00-11:00, ה' 21:00-11:00, ו' 14:00-11:00.
הגלריה העירונית לאמנות עפולה
אפרת גל-נור – "עפולה החופשית: הדרך לעין חרוד – סוף מסע". עד 30.4.
חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. א', ה' 20:00-17:00, ו' 13:00-10:00.
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
הילה ליזר בג'ה – "ימים לבנים"; איתם טובול – "רשות הקמעות"; בלה חבצקין – "מגרש הרוסים"; לילך מדר – "לחש"; נאוה הראל שושני – "עם הספר". עד 20.4.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-ה', שבת 13:00-10:00, ב' 18:00-16:00.
הגלריה העירונית כפר סבא
"חתוך בעץ" קבוצתית. עד 10.5.
גאולה 12, כפר סבא, טל' 09-7649303. א'-ה' 20:00-9:00, ו' 12:00-9:00.
הגלריה לאמנות רמות מנשה
"ארוחת חג". קבוצתית. התערוכה מציגה גם בגלריית בית חנקין, כפר יהושע. עד 8.5.
רמות מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת 13:00-11:00 או בתיאום מראש.
הגלריה של המכון לאמנות בת ים
"אישה". תערוכת טלאים קבוצתית. עד 6.4.
הגבול (שמחה הולצברג) 18, בת ים, טל' 03-5064237. א', ד' 13:00-11:00, ג' 19:00-17:00, ב', ד' 19:00-16:00, ו' 14:00-10:00. תיאום מראש בטל' 054-6484344.
הירקון 19 (המדרשה)
"מחנה משותף 3". אמנים שוהים בגלריה ויוצרים הצבות. פתוח מ-3.3. פתיחה ומסיבה: ה' 19.3. עד 21.3.
הירקון 19, תל אביב, טל' 03-6203129. א'-ה' 20:00-13:00, ו' 14:00-10:00.
המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית
"הלאה לחלל: סיפורים חלופיים לקוסמוס", "מיני ג'סי כהן". עד 23.5.
האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00; שבת 15:00-11:00.
המרכז לאמנות עכשווית תל אביב
שאריף ואכד – "בלאגן". עד 4.4.
צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
המשכן לאמנות בית מאירוב
"כן דובים ולא יער". דובי צעצוע. עד 18.4.
הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה' 20:00-17:00; ו'-שבת 13:00-10:00.
הסדנה לאמנות
איציק גייר – "אל האינסוף..."; מיכאל בן אבו – "מסעות/משאות"; אבי עזרא - עבודות. עד 25.3.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ה' 13:00-9:00, ב', ד' 19:00-17:00..
ויטרינה – המכון הטכנולוגי חולון
"תערוכה חד פעמית". קבוצתית. פתיחה: ה' 19.3, 19:00. עד 30.4; אליסיה שחף - "בית מלאכתה". צילום. ליום האישה. עד 7.4.
גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה' 18:00-10:00.
חדר 25
אביעד סימנמנס ודור זליכה לוי – "אמור". עד 15.5.
הרצל 16, תל אביב. א'-ה' 5:00-17:00, סופ"ש 24 שעות ביממה. לכניסה יש לשלוח מייל לכתובת contact@room25.co.il.
מגזין III
TAL R – "אנשים שלא יכולים לשבת על סוסים". ציור. עד 27.3.
רחוב עולי ציון 34, תל אביב-יפו, טל' 03-9499900. ה' 20:00-14:00, ו' 14:00-10:00.
מוסררה - הגלריה החברתית
"פואטיקה מן המכונה". אמנות רשת. עד 6.5.
הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה' 17:00-10:00.
מוסררה - הגלריה החדשה
"בין הברה להברה יש חלל ריק". שירה של זלי גורביץ' לצד עבודות צילום, וידאו, הדפס וציור. עד 6.5.
הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה' 17:00-10:00.
מוסררה - הגלריה ע"ש דרפלר
"ללא חרפה וללא תהילה". בהשראת "ארץ הישימון" של ט.ס. אליוט. עד 6.5.
הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה' 17:00-10:00.
מכון אבני
"חזירים". מורי המחלקה לאמנות של המכון. עד 12.12.20.
אילת 6, תל אביב. טל' 03-6817080. א'-ה' 17:00-9:00.
מכללת דוד ילין
"מישהו פתח והלך". קבוצתית. עד 21.4.
מעגל בית המדרש 7, ירושלים, טל' 054-4874684. א'-ה' 18:00-10:00.
מכללת הדסה – גלריה עזריאלי
"ספירת מלאי". המיטב של הבוגרים. עד 27.3.
הנביאים 39, ירושלים. 20:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
מנשר
"ראשית אל תזיק". קבוצתית. ללא מועד סיום.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00, שבת 14:00-11:00.
מרכז אדמונד דה רוטשילד
"מסיבת תחפושת". קבוצתית. עד 1.5.
שדרות רוטשילד 104, תל אביב. ג'-ה' 20:00-16:00, ו' 14:00-10:00.
משכן האמנים הרצליה
אפרת קליפשטיין – "בוקר, צהרים, ערב". פתיחה: שבת 14.3, 20:00. עד 23.4.
יודפת 7, הרצליה, טל' 09-9510601. ב', ד' 14:00-11:00, ג', ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
סדנאות האמנים ירושלים
נטלי קרטס מאור – "נטורליזציה". קיר אמנית. עד 6.4; עינת עריף-גלנטי – "שקיעה". עד 24.4.
האומן 26, קומה 3, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד' 16:00-10:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
סדנת ההדפס ירושלים
"חתכי נעורים: ההדפסים המוקדמים של ליאו רוט"; "בהתגלגלויותיה". קבוצתית. פתיחה: ה' 19.3, 19:00. עד 21.5.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
פריסקופ
חן פיפר - "דגים פלוס". פתיח: שבת 14.3, 11:30. עד 11.4.
בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב', ד'-ה' 20:00-17:00, ג' 14:00-11:00, 20:00-17:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
קו 16
חביב קפצון – "POWER". רב תחומי. פתיחה: ה' 19.3, 20:00. עד 21.5.
מרכז קהילתי נוה אליעזר, שד' ששת הימים 6, תל אביב, טל' 03-7300360. ג' 14:00-10:00, ד'-ה' 20:00-17:00.

 

תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
s
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות

כל הזכויות שמורות לבסיס לאמנות ותרבות
CREATED BY FIRMA & Compie. בסיס לאמנות ותרבות בסיס לאמנות ותרבות

רוצה לדעת עוד?