מחשבון האינסטגרם של סינדי שרמן

מהנעשה בשטח / דנה גילרמן 9/8/17

זמן קריאה: 1:56 דקות

מהנעשה בשטח / דנה גילרמן 9/8/17
 
על סדנה חדשה ומקורית בבית האדום וחשבון אינסטגרם שמציע הצצה לחייה של אחת האמניות המרתקות ביותר

איזה רעיון מצוין. סדנת רזידנסי (מלגת שהות).
בבית האדום – שמתחיל להסתמן כמרכז תרבותי אלטרנטיווי ומעניין – תתקיים ב-23.8 סדנת רזידנסי עם האמנית ליאת לבני, שכבר השתתפה בשבע תכניות רזידנסי לאמנים ביפן, טיוואן, קוריאה, גרמניה וארצות הברית, ויודעת איך עושים את זה.
מה כל כך טוב בזה?
זו הדרך האולטימטיווית היום להתוודע למקומות שונים בעולם, להיפתח לתרבויות חדשות ולאפשר לעולם האמנות הבינלאומי להכיר את שלך, והכי חשוב - ליצור ולהתפתח במימון המקום המארח.
אז מה יש ללמוד?
מי שיחפש רזידנסי בגוגל יתקל באלפי הצעות. לא תמיד הכל מסובסד, יש יוקרתיים  יותר ופחות. על מה צריך לשים את הדגש, איך מגישים בקשה לרזידנסי, כל אלו ילמדו בסדנה. להרשמה:livniliat@gmail.com

סדנת רזידנסי עם ליאת לבני מהנעשה בשטח

סינדי שרמן הופכת ציבורית
האמנית הנפלאה סינדי שרמן פתחה את חשבון האינסטגרם שלה לציבור הרחב  והראתה שגם במדיה כל כך נפוצה ויומיומית אפשר לחדש וליצור עבודות חדשות ולחשוף אותן בפני קהל עצום – עד עכשיו צברה האמנית 101 אלף עוקבים. שרמן, שחוקרת את דיוקנה העצמי כבר שנים על ידי התחפשות לאיקונות תרבותיות, מציעה לצופים ולצופות מעין שילוב מרתק בין הצצה לתוך חייה הפרטיים לבין סדרת עבודות חדשות: למשל באחת התמונות היא מתעדת את עצמה בבית חולים, מחוברת למכשירים, ובאחרת עם התוכי המפורסם. 

מחשבון האינסטגרם של סינדי שרמן מהנעשה בשטח2
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
s
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות

כל הזכויות שמורות לבסיס לאמנות ותרבות
CREATED BY FIRMA & Compie. בסיס לאמנות ותרבות בסיס לאמנות ותרבות

רוצה לדעת עוד?