גלריות לאמנות 19/06/17

תערוכה חדשה בנושא נופים בגלריה גורדון, הג׳ונגל מככב בגלריה רוזנפלד ובגלריה בסיס מיכל היימן מציגה לצד אורי שטטנר
 
אגריפס 12
בתיה רוזנק – "תחילה ותכלה". מופשט. עד 15.7.
אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
נעמה פורת – "קפק". עד 8.7.
שביל המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל אביב. ג'-ה' 19:00-12:00, ו-שבת 14:00-11:00.
 
אלון שגב
טל מצליח – "פורטרט עצמי – גבר באישה". ציור. עד 14.7.
שד' רוטשילד 6, תל אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 13:00-10:00.
 
אלפרד
דפנה גזית – "Photolytic city". צילום. עד 7.7.
סמטת שלוש 5, תל אביב. ג'-ה' 21:00-17:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
 
אנגל
ז'אק ז'אנו – "המסע: ימה". עד 28.7.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5225637. א'-ה' 20:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
 
ברוורמן
"untitled". קבוצתית; בבייקרי: גרציה טודרי – "Orbite Rosse". וידאו. עד 6.8.
השרון 12ב', תל אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה' 19:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00. 
 
גבעון
עתר גבע – "אי שקט". . עד 1.7.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גורדון
"נופים". קבוצתית מאוסף הגלריה". פתיחה: ה' 29.6, 19:30. עד 29.7.
בן יהודה 95, טל' 5240323. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00.
 
גלריה חזי כהן
עלמה יצחקי – "היא הסיר ואנחנו הבשר". ציור. עד 15.7.
וולפסון 54, תל אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה' 19:00-10:30, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
 
גלריה ליאונרדו
ג'ודי דגן – "מקומות שמעולם לא הייתם". טכניקה מעורבת. עד 2.7.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 20:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
 
גלריה צדיק
אתי צ'כובר – "פנאי +". ציור. עד 15.7.
שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה' 17:00-11:00, ו' 14:00-11:00.
 
גלריה P8
טל גולני – "כניסת קהל". ציור. עד 15.7.
הפטיש 1, תל אביב. ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
גרשטיין
גדי בן זנו – עבודות שמן. עד 30.6.
בן יהודה 101, תל אביב, טל' 03-5293826. א'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
 
דנה – גלריה לאמנות
אבישי פלטק – "קו המים". מסע מצולם ומצויר. ללא מועד סיום.
יד מרדכי. ד' 15:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
 
המרכז לאמנות דיגיטלית
"הוראות הפעלה". פעולות אמנות במרחב הציבורי. עד 27.7.
האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. א'-ב' 14:00-10:00, ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00.
 
הקיבוץ
רותם תמיר – "צמצמים". עד 1.7.
דב הוז 25, תל אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה' 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו' 14:00-11:00.
 
זומר
יקוב קולדינג – "חזרות גנרליות"; S2: משה קופפרמן – "שומרי הסף". עד 8.7.
שד' רוטשילד 13, תל אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
 
זימאק
פיליפ פסקוואה – "ממנטו מורי". פיסול. עד 21.7.
ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 20:00-9:30, ו' 15:00-9:30.
 
טובה אוסמן
נירה סביר – "מחווה לפראנק סטלה". קולאז'. עד 28.6; מיצב חלון: "זכוכית וזמורות". עד 19.7.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
 
מקום לאמנות
"קיר אמן X 9". קבוצתית. עד 8.7.
שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:30.
 
עינגע
אירית חמו, גסטון צבי איצקוביץ, שרון אתגר – "מאז נשימת הזמן הקדמון". עד 7.7.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
רוזנפלד
"ג'ונגל פיתוח". קבוצתית; רוני לנדה – "מסיבת סיום". מיצב פיסולי. עד 29.7.
שביל המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 19:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00.
 
רוטשילד אמנות
ידידיה הרשברג – "יותר צלם מצל". ציור. עד 1.7.
יהודה לוי 48, תל אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה' 18:30-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
Raw Art
הדס סט – "נימה וחצי מהצל". צילום. עד 14.7.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
אטליה שמי
"צירוף לא מקרי". קבוצתית. עד 2.9.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
 
אטליה code2hope
האחד הנעלם – "עמוד השחר". ההיסטוריה הפילוסופית של התנועה. ללא מועד סיום.
בוסתנאי 22, נוה צדק, תל אביב, טל' 052-8576401. א'-ו' 20:00-12:00, שבת 18:00-11:00.
 
ארטפורט
"נונפינטו". תערוכת המחזור החמישי בארטפורט. עד 22.7.
דרך בן צבי 55, תל אביב, טל' 03-5182599. ה' 20:00-12:00, ו'-שבת 16:00-11:00, או בתיאום מראש.
 
בית אוסף קופפרמן
"ללא פת שחרית". קבוצתית; בועז ברקני – "זמן אמיתי". קיר אמן. ללא מועד סיום; משה קופפרמן – "עבודות על נייר ובהן פנדות". ללא מועד סיום; משה קופפרמן – עבודות. תערוכת קבע.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת 15:00-10:00 או בתיאום מראש.
 
בית האדריכל
"אדריכלות והיומיום". פתיחה: ה' 29.6. עד 3.8.
המגדלור 15, יפו. א', ג'-ה' 15:30-9:30, ב' 19:00-10:00, שבת 19:00-16:00.
 
בית האמנים בנגב
"בקטנה". מינאטורות. עד 4.7.
האבות 55, באר שבע, טל' 08-6273828. ב'-ג', ה' 16:00-10:00, ד' 19:00-12:00, ו' 13:30-10:00, שבת 14:00-11:00. סגור בערבי חג.
 
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
"טופסי טרווי – עולם הפוך". קבוצתית. קרמיקה. עד 1.7.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 13:00-10:00, שבת 14:00-11:00.  
 
בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל אביב)
"הגיל והתרגיל". קבוצתית. הסטודיו של רויטל בן אשר פרץ. פתיחה: ב' 26.6, 20:00. עד 1.7; אסתר בכר – "סובב הולך". עבודות  בד, נייר ועל עץ; שוקי קוק – "1972 דיוקנו של אמן"; שרית לילה האס – "לי שביל". ציור; עדי גל – "Someplace where something is going on". ציור; שונית גל – "כחול, אדום, צהוב"; דרורלי קראוס כרמיאלי ותמרה כרמיאלי – פרויקט רפלקסיבי על קשר אם ובת; מאיה סמירה – "הווה מושלם". מיצב וידאו; סיון כהן – "שירת העשבים". ציור; יעל יוהס – "הר זהב, ים שחור". צילום; עד 26.6.
אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
 
בית האמנים ראשון לציון
"חברים חדשים 2017". קבוצתית. עד 28.6.
גבעתי 17, ראשון לציון. א'-ד' 12:00-10:00, ב'-ד' 19:00-17:30, ו' 12:00-10:00.
 
בית מיכל
עדנה אוחנה, הילה ליזר בג'ה, בל שפיר – "תורת הקשרים". מארג של חוטים, לולאות ושרבוטים. עד 30.6.
הגר"א 10, רחובות, טל' 08-9467998. א'-ג', ה' 10:00-16:00, ב', ד' 12:00-9:00, ד'22:00-17:00 או בתיאום מראש.
 
בית קנדינוף
"האבן והטריטוריה". קבוצתית. עד 31.7.
הצורפים 14, יפו, טל' 03-6502938. כל השבוע 24:00-10:00.
 
בית שטורמן
"דיין: אלבום משפחה. 2017-1908". עד 11.11.
עין חרוד. א'-ה' 15:00-8:00.
 
גלריה 4
מיכה שמחון – "דיו שחור". דיוקנאות. עד 5.8.
פלורנטין 4, תל אביב. א'-שבת 22:00-9:00.
 
גלריה אסול
"RE-MEMBER". עד 13.7.
אבולעפיה 6, תל אביב. א'-ה' 17:00-12:00, שבת 13:00-11:00.
 
גלריה בזל
"התאווה לואן גוך". קבוצתית. עד 14.7.
רח' השל"ה 1, תל אביב, 03-6024957. א'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
 
גלריה בסיס
אורי שטטנר ומיכל היימן – "גנטיקה של ציור". פתיחה: ו' 23.6, 12:00. עד 12.8.
המדע 14, הרצליה פיתוח. ג'-ד' 18:00-12:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00 (סגור בערבי חג).
 
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"מעשיות לתיאו: האמנות הנאיבית של אברהם קאן". עד 7.7.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 21:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
 
גלריה דואק
מירב הימן ושחר מרקוס – "המטבחון". וידאו, סטילס, הדפסים. עד 31.7.
מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות שאננים, ימין משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע 20:00-10:00.
 
גלריה הראל
מרים כבסה – "מעברים מומחשים". הדפסים. עד 30.6.
אליזבת ברגנר 8, יפו. טל' 03-6816834. א'-ה' 18:00-10:30, ו' 14:00-11:00.
 
גלריה חנקין
שרי וורטמן – "גלגולי נייר". עבודות בטכניקת קווילנג. עד 1.8.
חנקין 109, חולון. א'-ה' 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו' 13:00-10:00; שבת 13:00-10:00.
 
גלריה טל
דליה מאירי -  "Paris, Open Studio, 2016". עבודות הדפס בטכניקה מעורבת. עד 15.10.
חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. ג' 19:00-17:00, שבת וחג 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
 
גלריה כברי
שושנה גבעון – "פעימה". הדפס. פתיחה: שבת 17.6, 13:00. עד 22.7.
כברי, טל' 04-9952537. ה' 18:30-15:30, ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.
 
גלריה לאמנות אום אל פחם
פאטמה אבו רומי - "ונוס פלסטינה". ציור, וידאו ורישום; דוד ריב – "מדורות". ציור; יעל אורן סופר – "אחוזי בנייה". ציור; מיכל בלייר – "יום אחד תהיי אמא". תחריטים ועבודות תלת ממד; מייס חרירי – "אסוד". בין רישום בדיו לרישום דיגיטלי. עד 13.10.
אום אל פחם. א'-ה', שבת 16:00-9:00.
 
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
"מקום". קבוצתית. עד 8.7.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 13:30-10:30, שבת 16:30-10:30.
 
גלריה ליזה גרשוני
עותה פטינקין – "כלוב הציפורים וציורים נוספים". עד 30.6.
בן אביגדור 20, קומה 3, תל אביב, טל' 052-7466459. א'-ג' 19:00-14:00, ד' 20:00-17:00, ה' 18:00-13:00, ו' 14:00-11:00.
 
גלריה משרד בתל אביב
" אמנות פרובוקטיבית – לייט+". קבוצתית. עד 19.7.
זמנהוף 6, תל אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה' 18:00-11:00; ו' 14:00-11:00.
 
גלריה שרה ארמן
"תערוכת קיץ". קבוצתית. פתיחה: ו' 23.6, 11:00. עד 8.7.
גורדון 29, תל אביב, טל' 050-3740020. ו'-שבת 13:00-11:00.
 
גלריית לוחמי הגטאות  
יעל בלבן - "קווים לדמותה". רישום ברפידוגרף וצבעי מים. עד 30.6.
קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993737. ו' 14:00-9:00, שבת 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני. 
 
גלריית השלום
"ח'מסין – 50". תערוכה רב תחומית בנוגע לכיבוש. עד 30.6.
גבעת חביבה. א'-ה' 16:00-9:00 או בתיאום בטל' 04-6372824.
 
גלריית עין הוד 
עדי ינוב – "נפתחת כמו מניפה"; גראסים ינטארין – "אגדות"; "אמנים אורחים 2". פתיחה: שבת 17.6, 12:00. עד 16.7; "לא הכל שחור או לבן". קבוצתית. ללא מועד סיום.
עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-11:00.
 
גלריית שכטר
שי עבאדי – "חסרי מנוח". דיוקנאות. עד 1.9.
שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:00-10:00.
 
הגלריה בבארי
מרב דביש בן משה, תמר נסים – "מצב גבולי". ציור, וידאו. עד 1.7.
בארי, טל' 054-7918049, 054-7918464. ה' 20:00-17:00, ו' 13:00-9:00, שבת 14:30-11:30 או בתיאום מראש.
 
הגלריה במכללת אורנים
ענבל ניסים – "יום לצייד, יום לטרף". ציור. עד 26.8.
מכללת אורנים, קרית טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה' 17:00-8:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"זרם תודעה". אמני וידאו ואמני סאונד. עד 28.7.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ה' 19:30-16:30, ג', ו' 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
הגלריה העירונית ירושלים
"צילומים בסלון". עבודות של סטודנטים מהמכללה האקדמית הדסה. עד 20.7.
יפו 17, ירושלים. א'-ה' 17:30-9:00.
 
הגלריה העירונית כפר סבא
"ארץ נהדרת: כרזות בעיצוב האחים שמיר, ישראל 1970-1939". עד 27.7.
גאולה 12, כפר סבא, טל' 09-7649303. א'-ה' 20:00-9:00, ו' 12:00-9:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות – עפולה
אוסמה סעיד – "עבודת אדמה". עד 5.9.
חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. א'-ה' 20:00-17:00, ו' 13:00-10:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות - ראשון לציון
רותם ריטוב – "עדה לעד". מיצב; גידי סמילנסקי – "נגלה כסוד". ציור; אלדד מנוחין ועומר יאיר – "תא צילום מבגדד". צילום; לאה טופר – "קמילות". ציור. עד ספטמבר.
אחד העם 8, ראשון לציון, טל' 03-7572821. ב'-ו' 13:00-10:00.
 
הגלריה העירונית לאמנות - רחובות
אריה ברקוביץ – "ארזתי לבד". מיצב, רישום ופיסול בעץ. עד 24.7.
יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. ב', ד'-ה' 13:00-9:00, א', ג' 13:00-9:00, 18:00-16:00, ו' 12:00-9:00.
 
הגלריה לאמנות רמות מנשה
איריס אפק – "קולאז', ילדות". עד 1.7.
רמות מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת 13:00-11:00.
 
הגלריה ע"ש אפטר
"השראה לבנה". קבוצתית. עד 25.7.
בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ב', ד' 14:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה' 15:00-10:00, שבת 13:00-11:00.
 
החנות
ליאת דניאלי וטל רוזן אליעזר – "בלוטת חלב". פתיחה: ה' 29.6, 19:00. עד 22.7.
העלייה 31, תל אביב, טל' 5341223־052. כל השבוע 24 שעות (התצוגה בחלון הראווה).
 
הלובי
"העתקת שמש 1". תערוכה ראשונה בסדרה על הקשר בין ארכיטקטורה לאמנות. עד 8.7.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 052-8330675. ה' 13:00-10:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
המרכז לאמנות עכשווית בערד
"בולענים". קבוצתית. עד 6.8.
בן יאיר 28, ערד, טל' 08-9551531. ב', ד' 13:00-9:00, ג', ה' 20:00-16:00. שבת ראשונה ושלישית בחודש 14:00-11:00.
 
המרכז לאמנות עכשווית – תל אביב
טלי קרן – "החותם הגדול". על יחסי הגומלין בין אמנות, תעמולה, דת ופוליטיקה. עד 19.8.
קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
 
הקצה
משה קסירר – "זית ושמים אפורים". ציור. עד 8.7.
לוחמי הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב' 19:00-16:30, ה' 16:30-13:00, ו' 15:00-12:00, שבת 13:00-11:00.
 
חנינא
"הלו, הלו, אבא... ואמא". קבוצתית. עד 15.7.
שביל המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד'-ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
מינוס 1
"BAD TASTE – השנה החמישים לכיבוש". עד 29.7.
שוקן 18, תל אביב, טל' 03-5121732. ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
 
מכללת דוד ילין
"הנפשות הפועלות". קבוצתית. עד 28.6.
מעגל בית המדרש 7, ירושלים, טל' 054-4874684. ב'-ה' 17:00-10:00.
 
מנשר
ננעם ונקרט – "מלחמה". עד 6.7.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00.
 
מרכז באוהאוס תל אביב 
מיכאל צימרמן – "לפי ראות עיני". ציור. פתיחה: ה' 29.6, 19:30. עד 29.7.
דיזנגוף 77, תל אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', שבת 19:30-10:00, ו' 14:30-10:00.
 
מרכז גוטסמן לתחריט
"טרי מהמכבש". הדפסים של אמני הסדנה. ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952713. א'-ה' 16:00-7:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
 
סדנאות האמנים ירושלים
 ראדק שלאגה וקז'ישטוף גוטפרנסקי – "'ירושלים של זהב' נגד 'הצי הצהוב'"; מגדלנה פרנצ'ק ויעל פרנק' – "היום שבו כלום לא קרה". עד 30.6.
האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד' 16:00-10:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
 
סדנאות האמנים תל אביב
חניתה אילן וטל גפני – "אם Em". מיצב; אניה קרופיאקוב – "כמעט כמו השטן". צילום. פתיחה: שבת 24.6, 20:00.
קלישר 5, תל אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
 
סדנת ההדפס ירושלים
"פרספקטיבות של מחאה"; "בגוף העץ". לציון 100 שנים להולך האמן יעקב פינס. עד 30.6.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
 
ויטרינה – המכון הטכנולוגי חולון
חנן שלונסקי ואיל דניאלי – "משתפי פעולה". ציור ועבודות נייר. עד 6.7.
גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה' 18:00-10:00.
 
פריסקופ 
גוני חרל"פ - "סלע קיומנו". מיצב. עד 8.7.
בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-11:00.
 
קו 16
אריאלה פלוטקין – "העלמה והמאסטר מכשף". וידאו. עד 27.7.
מרכז קהילתי נוה אליעזר, שד' ששת הימים 6, תל אביב, טל' 03-7300360. ג' 14:00-10:00, ד'-ה' 20:00-17:00. הגלריה תהיה פתוחה ביום ו' 9.6, 31:00-10:30.
 
קרון הספרים
נועה לוין-חריף – "מולדתי A4". רישום. עד 3.7.
הכלניות 2, קרית טבעון. א'-ה' 19:00-9:00, ו' 12:00-9:00.
 
שער 3
"Mixd Impressions". קבוצתית רב תחומית. עד 20.7.
שער פלמר 2, חיפה. ג', ד', ו' 14:00-11:00, ג', ה' 20:00-17:00, שבת 15:00-12:00.

 
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.