החורשת ברשת / שחף דקל*

זמן קריאה : 1:50 דקות
החורשת ברשת / שחף דקל*
 
מדור חדש החושף סרטים קצרים ואיכותיים באוצרות מוקפדת, שיש ביכולתם לעורר השראה ולחולל שינוי. הסרטים יעסקו בדרכים מגוונות בהם התרבות בוחנת את עצמה ומשקפת מציאות חברתית בעידן השיתוף. סרטים קצרים בכל פורמט שניתן למצוא ברשת לרבות דוקומנטרי, אקספרימנטלי, סדרות רשת, וידאו פודקאסט, וולוגים וכדומה. 
 
הסרט הראשון, My Dead Dad’s Porno Tapes, נוצר על ידי צ׳רלי טירל (Charlie Tyrell), שמנסה להתמודד עם מות אביו ועם העובדה שלא הספיק להכיר אותו בצורה מעמיקה. תחושת הפספוס והחרטה מניעה את צ'רלי לחטט בחפציו של אביו, זיכרונות ילדותו וההיסטוריה המשפחתית. 
בהומור, רגישות ושפה קולנועית ייחודית מצליח צ'רלי לגעת בצורך של כל אחד מאתנו להבין את האישיות המורכבת שמסתתרת מאחורי ההורים שגידלו אותנו. 
הסרט הופק ומוצג בפלטפורמת הדוקו הקצר Op Docs של הניו יורק טיימס. הפלטפורמה מפיקה סרטים קצרים של יוצרים מכל העולם המיועדים לצפייה ברשת.

 
שחף דקל היא אמנית רב תחומית ויוצרת קולנוע דוקומנטרית. דקל היא המפיקה, במאית, צלמת ועורכת של סדרת הרשת הדוקומנטרית "י(ו)צרים" במסגרתה הופקו 74 סרטים המתעדים, בפורמט ייחודי, ביקורי סטודיו של יוצרים ישראלים. הסדרה זכתה בפרס הדוקומנטרי הטוב ביותר בפסטיבל הרשת של ניו יורק ב-2019 ונבחרה להקרנה בפסטיבלים רבים ברחבי העולם.​​
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
אתר זה הינו ארכיון לפעילות בית הספר ומרכז התרבות "בסיס לאמנות ותרבות". המוסד נסגר בשנת 2020. אישור