הדר מיץ, משני עברי הזמן

חדשות השבוע 23/4/18

זמן קריאה : 1:04 דקות
צבע טרי חוגג עשור
ביום חמישי יפתח בפעם ה-10 יריד האמנות צבע טרי וכבר זה ראוי להערכה רבה בארץ שהתרבות בה בקושי שורדת. לרגל חגיגות העשור יתקיים ערב פתיחה מיוחד מהשעות 20:30-23:00 שבמסגרתו יתקיימו הופעות מוסיקה, מיצג, מחול מודרני והקרנות וידיאו. כמו כן יושק פרויקט מיוחד של ציורי קיר על חזיתות ביתני מרכז הירידים בגני התערוכה – מקום משכנו של היריד השנה. בנוסף, כמידי שנה, תתקיים חממת האמנים העצמאיים, שמהווה הזדמנות לרכישות מוצלחות במחירים לא גבוהים, תצוגה של גלריות מסחריות ותצוגה של פרוייקטים מיוחדים. נעילת היריד: 30.4. לא לפספס.
הדר מיץ, משני עברי הזמן ‎⁨הדר מיץ משני עברי הזמן⁩


אמנות ישראלית בהודו
בשבוע הבא תיפתח בגלריה הלאומית של ניו דלהי תערוכה של אמנות ישראלית שנולדה במסגרת 25 שנה ליחסים בין הודו לישראל. התערוכה, באוצרות דרורית גור-אריה ואור תשובה, מתייחסת לאחד התחומים הבולטים בשיתופי-הפעולה המדעיים והכלכליים בין המדינות הודו וישראל: חקלאות והיבטים שונים של שימור, מיצוי ופיתוח של נוף ומשאבי טבע. משתתפים בה 19 אמנים ואמניות המציגים עבודות וידיאו, צילום, טקסט ומייצבים.
 
העבודה״Surrender” של דוד עדיקא מתוך התערוכה David Adika, Surrender, Out of Table Studies, Paris 2016, color photography, inkjet print


מיכל רובנר בפייס
מיכל רובנר, האמנית הישראלית המצליחה, פותחת תערוכה חדשה בגלריה פייס בניו יורק, Evolution, ובה עבודות וידיאו חדשות והדפסים. התערוכה תיפתח ב-4.5 במקביל ליריד האמנות החשוב Frieze New York .
 
מתוך התערוכה של רובנר צילום מסך 2018


אספן תובע את גלריה גגוזיאן וג׳ף קונס על עיכוב במשלוח
סטיבן טננבאום טוען ששילם לגלריה 13 מליון דולר על שלושה פסלים של ג׳ף קונס, במשך תקופה של 5 שנים, ועדיין לא קיבל אף אחת מהעבודות. בתביעה, שהוגשה בסוף השבוע לבית המשפט העליון בניו יורק, טוען האספן כי הגלריה והאמן דחו שוב ושוב את המשלוח באמתלות טכניות שונות ומאשים אותם בהונאה.
 
בלון ונוס, ג׳ף קונס, אחת מ-3 הפסלים שרכש האספן ולא קיבל לטענתו jeffkoons_balloonvenus
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.