מתוך הטיזר לתערוכה של קוסמה בגנים הבוטניים

חדשות השבוע 28/1/20

זמן קריאה : 1:09 דקות
המומה מציע: ביקור בתערוכות ההיסטוריות דרך המסך

המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק מנצל את עולם הטכנולוגיה המתקדם ומאפשר מעכשיו לצפות בכל אחת מ-5021 התערוכות שהוצגו בו, החל מהתערוכה של סזאן, ואך גוך וסרה שהתקיימה בסוף 1929 ועד היום. הפלטפורמה החדשה מתווספת לארכיון הדיגיטלי של המומה שמציע לקהל הרחב אפשרות לראות מעל 70 אלף מוצגים מאוספיו. לינק:
 https://www.moma.org/calendar/exhibitions/history?_ga=1.80004629.342658158.1474529993
מראה תערוכה של ואן גוך, סרה וגוגן. 1929 צילום מסך 2020

מלון חדש ישן

ברחוב בן יהודה נפתח מחדש מלון ״ארט הוטל״ והפעם בשם מלון Artist. כזכור, המלון הוא שיתוף פעולה בין רשת מלונות אטלס לאספן דורון סבג, הבעלים של חברת כח האדם ORS. המלון כולל 56 חדרים כשב- 12 חדרים מתוכם יש עבודות סייט ספסיפיק, כלומר עבודות שנוצרו במיוחד, וביתר מרחביו עבודות מאוסף סבג. בין האמנים והאמניות שהוזמנו ליצור במקום: נועה יפה, הילה עמרם, אייל אסולין, דנה יואלי, נעמה רוט, הילה טוני נבוק, שי זילברמן ומעין אלקיים. על האוצרות אחראיות דינה יקרסון (אוצרת מלונות אטלס) ודנה גולן-מילר (אוצרת האוסף של סבג)
חדר פרימיום עם עבודות של אייל אסולין premium-3atlas-2-


יויו קוסמה משתלטת על הגן הבוטני בניו יורק

סוף סוף נחשפו פרטים מהתערוכה COSMIC NATURE של יויו קוסמה שתיפתח ב-9 במאי בגן הבוטני בברונקס, ניו יורק. המיצבים של קוסמה יפוזרו ברחבי הגן, שמשתרע על פני 1011 דונם, עם שורות של עצים עטופים בנקודות אדומות (מבלי לפגוע בהם) שיהוו מעין הכוונה בין המיצבים. התערוכה כולה מתוארת כך: ״מחזה מהפנט של פנים וחוץ שמתוכנן להשתנות עם העונות״ והיא תכלול, בין היותר, את מה שהפך למזוהה ביותר עם קוסמה: חדר אינסוף חדש בשם ״Infinity Mirror Room—Illusion Inside the Heart״, שיתייחס לשינויים באור היום, ומתוכנן הפעם כמיצב חוץ. כמו כן תוקם חממה שבה יוזמנו מבקרים להדביק פרחים ויוצגו עבודות שמעולם לא הוצגו לפני כן.
מתוך הטיזר לתערוכה של קוסמה בגנים הבוטניים צילום מסך 2020
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
בואו נהיה בקשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.