חדשות השבוע 8/1/19

זמן קריאה : 1:51 דקות
חדשות השבוע
 
רוני טהרלב תציג בתערוכה מרכזית בפריז, כנס לזכרו של אורי קצנשטיין ובית חדש לפסל של דמיאן הירסט
ציירת ישראל ב׳גרנד פאלה׳
הציירת רוני טהרלב תציג בתערוכה קבוצתית במוזיאון הגרנד פאלה היוקרתי בפריז לציון חמישים שנה לצעדיו הראשונים של האדם על הירח. בתערוכה ״הירח, מסעות ממשיים ומדומיינים״, שתיפתח ב-3.4. יוצגו יצירות של אמנים חשובים מתקופות שונות ובהן עבודות של הנרי פוסלי, קספר דוד פרידריך, גוסטב דורה וג׳יאמבטיסטה טייפולו. טהרלב תציג את העבודה ״Not this light, the other light” העוסקת במוטיב הבשורה. במאי 2019 תציג טהרלב ציורים נוספים מהסדרה במוזיאון הרצליה.
רוני טהרלב, ״Not this light, the other light״, 2018 Not this light, the other light  2018 (1)
אורי. צילום: רויטל טופיול אורי קצנשטיין, קרדיט רויטל טופיול
לזכרו של אורי קצנשטיין
מותו המפתיע של האמן אורי קצנשטיין השאיר הרבה אנשים אבלים. ב-15.1 בשעה 09:30 ייערך באוניברסיטת חיפה כנס לזכרו שיכלול פאנל על ההיבט המוסיקלי בעבודתו, בהשתתפות אהד פישוף, ישי אדר ובניה רכס, הקרנות של סרטיו וכן הרצאות של גלעד מלצר, רונית עדן, ד״ר חנה פרוינד-שרתוק וסרג׳יו אדלשטיין על פעילותו האמנותית. יש להירשם מראש בכתובת:  gmichal@univ.haifa.haifa.ac.il
דמיאן הירסט מצא בית
מלון Palms Casino בלאס וגאס רכש את הפסל הענק של דמיאן הירסט,Demon with Bowl, שהוצג כחלק מתערוכתו בפאלאצו גראסי בונציה ב-2017. הפסל העשוי ברונזה בגובה 18 מטר נרכש תמורת כ-14 מליון דולר ויוצג בבריכה החדשה של המלון שתיפתח באביב.
בית חדש בלאס וגאס C87SVgvUIAAx1gn
תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה.
אני מעוניין/ת להרשם לניוזלטר ולקבל תכנים ועדכונים בנושאי אמנות ותרבות
אתר זה הינו ארכיון לפעילות בית הספר ומרכז התרבות "בסיס לאמנות ותרבות". המוסד נסגר בשנת 2020. אישור