גלריות לאמנות 25/5/20
גלריות
מומלץ לוודא לפני הגעה לגלריה או לחלל התצוגה. בנוסף עלולים להיות שינויים בהנחיות פתיחת מקומות לאחר הירידה לדפוס. גלריות, חללים ומוזיאונים מוזמנים לעדכן על חידוש פעילות במייל art.galerya@gmail.com. מידע צריך להגיע עד יום א' 10:00.
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
גלעד בר שלו – "רשמים ראשוניים". ללא מועד סיום.
צלנוב 42, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00. סיור וירטואלי באתר http://www.degorla.com
אלון שגב
תערוב קבוצתית. ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
בידרמן – גלריה לאמנות ישראלית
"יוחנן סימון – קיבוץ ואחרי". ציור. עד 1.8.
הזורע 59, כפר שמריהו, טל' 09-9706500. א'-ה' 17:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
ברוורמן
דוד עדיקא – "שוק שחור". תצלומים; "לעזוב ולשוב". קבוצתית. ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גבעון
"חומר למחשבה". קבוצתית. ללא מועד סיום.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. צפייה בתערוכה באתר הגלריה https://www.givonartgallery.com/current-exhibition-2.
גלריה אלמסן
רוני פקר – "שלוש מאוזן". עד 21.6.
הפנינים 1, תל אביב-יפו. ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"השראה לובשת צורה". שיתוף פעולה עם המחלקה לקרמיקה וזכוכית בצלאל. עד 26.6.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 18:00-12:00, ו' 16:00-10:00.
גלריה הראל
סיגלית לנדאו – " GREEN SCREAM - ״מזמור שיר לירוק״ | נתן זך". עד 1.8.
אליזבת ברגנר 8, יפו, טל' 03-6816834. א'-ה' 18:00-10:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה זוזו
"כתר פלסטיק לבן". קבוצתית. עד 27.6.
גשר העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג' 16:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש
גלריה חזי כהן
אילן ברוך – "מתחת לכסות העלים ממתינה השלכת". ללא מועד סיום.
לילינבלום 33, תל אביב, טל' 03-6398788. סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גלריה טל
יזהר נוימן וסטודיו תות נייר – "קסם הנייר". ללא מועד סיום.
חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. שבת 14:00-11:00 ובתיאום מראש במייל talgallery@gmail.com. סיורים וירטואליים באתר הגלריה http://www.talgallery.co.il.
גלריה ליאונרדו
"איגנץ – 1985-1909 אמן בקיבוץ". רישומי חיים משנות ה-30. עד 22.6.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 20:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
גלריה ליטבק
"ציפורים". קבוצתית. ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גלריה מרי
הדסה בארי – "מבט שקוף". פתיחה: ה' 4.6, 20:00. עד 4.7.
אגריפס 12, ירושלים. טל' 052-5658455. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה משרד בתל אביב
רומי נודלמן – "תכשיט אורבני". פתיחה: ה' 4.6, 19:00. עד 25.6.
זמנהוף 6, תל אביב, טל' 03-5254191. ג'-ה' 16:00-10:00, ו' 13:00-10:00.
גלריה B.Y5
רות שומרוני – "עלים אינם נושרים כך סתם". עד סוף מאי.
בר יוחאי 5, תל אביב. ב'-ד' 15:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריה GH
דני קרוון, עתר גבע - "מפשוט למופשט". עד 20.6.
גבעת חביבה, טל' 04-6372824. א'-ה' 16:00-9:00, שבת 14:00-10:00.
גלריה P8
לי ברבו – "חור גדול באמצע". צילום וסטופ מושן. עד 13.6.
הפטיש 1, תל אביב. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.
דביר
"There is a crack in everything". קבוצתית. עד 4.7.
חזקיהו המלך 3-1, תל אביב. ה'-שבת 13:00-10:00 או בתיאום מראש.
הלובי
יואב וינפלד – "ברירת מחדל". ללא מועד סיום.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ה' 19:00-17:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
הסלון לאמנות
"פמאז". קבוצתית. עד 30.5.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. טל' 052-8854151. ד'-ה' 15:00-11:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
זומר
יעל ברתנא – "הקברנים". ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
חנינא
"המצור הגדול". קבוצתית. פתיחה: שבת 30.5. עד 27.6.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ה' 19:00-13:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
טובה אוסמן
רוני אלמגור – "פילידה". עד 9.6.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
מקום לאמנות
"ימים אחדים". קבוצתית; אן שימין וגיא בנאים – "In Between". עד 13.6.
שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
נגא
מורן קליגר – "קין". ללא מועד סיום.
אחד העם 60, תל אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
עינגע
שי זילברמן – "Garden's Keeper". עד 6.6.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ד'-ה' 16:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
רוזנפלד
אולגה קונדינה – "קשה עכשיו הקלה אחר כך". עד 4.7.
שביל המפעל 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 18:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00. או בתיאום מראש.
רוטשילד אמנות
אדם כהן – "באדוות המציאות". ללא מועד סיום.
יהודה לוי 48, תל אביב, טל' 052-8729490. ב'- שבת 14:00-11:00. או בתיאום מראש.
Raw Art
"SHUTTLE". פרויקט ליווי אמנים בתחילת דרכם. עד 6.6.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
Third Floo on the Left
"אחיתופל". עד 11.6.
המערכה 31, תל אביב, טל' 054-6738523. בתיאום מראש.
חללי תצוגה
אטליה שמי
עומר שיזף – "מחווה לאיש חלל"; מאיה זהבי – "אבן דרך". פתיחה: שבת 30.5, 12:00. עד 22.8.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
ארטורה
"אנשהו". קבוצתית. פתיחה: שבת 30.5, 22:00-18:00.
קמפוס רופין, עמק חפר, טל' 09-7411554. א'-ה' 19:00-9:00, ו'-שבת 14:00-9:00.
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
"רקוויאם לחרסה"; אורן ארבל ונעם טבנקין – "יום יום"; "על המדף – מהתעשייתי לאישי". עד 11.7.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. ב'-ה' 19:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00 צפייה בתערוכות באתר הגלריה www.benyaminiceramics.org.
בית האמנים ראשון לציון
"כמו שצריך/Comme il faut". יום האישה הבינלאומי. קבוצתית. עד 30.5.
גבעתי 17, ראשון לציון. א', ד', ו' 12:00-10:00, ב'-ג', ה' 13:00-10:00, ב',ד' 19:00-17:30; שבת 13:00-11:00.
בית חנקין
"ארוחת חג". התערוכה מציגה גם בגלריה לאמנות ברמות מנשה. עד 30.6.
כפר יהושע, א' 13:00-9:00, ו'-שבת 13:00-11:00. תיאום מראש בטל' 054-7474510, 052-2485391.
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
"ועכשיו זכוכית". עד 27.6.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 15:30-10:30, שבת 16:00-10:30.
גלריה לאמנות גן שמואל
אתי גדיש דה לנגה - ''יש דובים בחוף''. עד 13.6.
קיבוץ גן שמואל, טל' 054-5752403. ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריה טימורה
רחל טימור – "72 שנה למדינת ישראל". ללא מועד סיום.
שבזי 32, טל אביב, טל 054-4911306. כל השבוע 19:00-10:00. יש לתאם ביקור מראש.
גלריה לאמנות ישראלית – טבעון
רחל נמש – "כגוף אחת". ציורי שמן גדולי ממדים; רונית שני – "חוט, מדונה ושני כתמים". צילום; ענבל לוטן – "נגזרת". ללא מועד סיום.
מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א', ג' 19:00-12:00, ה' 18:00-10:00.
גלריה מאיה
עותה פטינקין – "משחקי הקלפים"; גליה פסטרנק – "המורה לציור"; שירה גפשטיין מושקוביץ – קיר אמן. ללא מועד סיום
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גלריה מחניים
סימה לוין - "קפקא-כאן"; גד פרנק – "זמן ערבית". ללא מועד סיום.
מחניים, טל' 052-6065026. כל השבוע למעט יום ד', בתיאום מראש.
גלריה על הצוק
"חמישים גוונים של צהוב". עד 13.6.
המעפילים 19, נתניה, טל' 052-5119908. ב'-ג', ה' 17:00-10:00.
גלריה ND
עבודות הגלריה לצפייה באתר. ללא מועד סיום.
עוזיאל 52, רמת גן. עבודות באתר https://www.ndart.net.
גלריה UnityArt
תערוכה לשבועות. ללא מועד סיום.
דוד רזיאל 6, יפו. תיאום סיור בטל' 054-3544218.
גלריית עין הוד
"זורקים רעיונות". ללא מועד סיום.
עין הוד, טל' 04-9842548. צפייה בעבודות באתר https://bit.ly/2WWVSWD.
גלריית שכטר
גרי גולדשטיין – "השתאות"; אשחר קלינגבייל – "מישורים". עד 6.6.
מרכז שכטר, שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:30-11:00, שבת 16:00-13:00.
הגדה השמאלית
רני פרדס - "Ad Hoc". ללא מועד סיום.
אחד העם 70, תל אביב. בתיאום מראש בלבד בטל' 054-5860520.
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"במעלה ובמורד ההר". ללא מועד סיום.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. צפיייה באתר התערוכה https://www.thenewgalleryteddy.com/up-and-down-the-mountain.
הגלריה העירונית גבעתיים
שמעון פינקלשטיין – צילום. ללא מועד סיום.
מכון המים, השומר 7 , גבעתיים, טל' 03-6721734. ג'-ד', ו' 14:00-11:00.
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
לילך מדר – "לחש"; איתם טובול – "רשות הקמיעות"; בלה חבצקין – "מגרש הרוסים"; הילה ליזר בז'ה – "ימים לבנים"; נאוה הראל שושני – "עם הספר". עד 17.6.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-ה', שבת 13:00-10:00, ב' 18:00-16:00.
גלריה השיתופית בכברי
עומר מסינגר - "בדזה". צילום; תמר הורביץ ליבנה – "תפרנית". פתיחה: שבת 30.5, 13:00. ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952537. ה' 18:30-15:0030 ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.
הגלריה לאמנות ותרבות שבטית
אלה ברסקי – "מנרטיב למופשט". עד 26.6.
מרכז בעלי המלאכה 13, תל אביב, טל' 055-9230022. ד'-ה' 19:00-11:00, ו' 16:00-0:00.
הגלריה לאמנות רמות מנשה
"ארוחת חג". קבוצתית. התערוכה מציגה גם בגלריית בית חנקין, כפר יהושע. עד 13.6.
רמות מנשה, בתיאום מראש בטל' 052-3864955, 052-6261069.
הגלריה ע"ש אפטר – מעלות תרשיחא
נחמה באר – "אני עוד חי"; משה קופפרמן ושמחה שירמן – "סגול ואפור". עד 30.6.
בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ג', ה' 15:00-10:00, ד' 19:00-12:00.
המרכז לאמנות עכשווית
שריף וואכד – "בלאגן". עד 20.6.
צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
הסדנה לאמנות
איציק גייר – "אל האינסוף..."; אבי עזרא – עבודות; מיכאל בן אבו – "מסעות/משאות". עד 18.6.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ה' 13:00-9:00, ב', ד' 19:00-17:00.
חדר 25
אביעד סימנמנס ודור זליכה לוי – "אמור". עד 20.6.
הרצל 16, תל אביב. יש לשלוח מייל לכתובת contact@room25.co.il.
מינוס אחת
"ימי פרא – רוחות רפאים של נעורים". קבוצתית. מאוסף "הארץ". עד 23.5.
שוקן 18, תל אביב, טל' 03-5121732. ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש במייל minus1@haaretz.co.il.
מיני מוזיאון שואה או תקווה
עפר אילני – "איך מצאו תקווה במקום האפל בהיסטוריה?". ללא מועד סיום.
שדרות הרצל 120 ב', בית הכרם, ירושלים. א'-ה' 19:00-10:00, ו' 12:00-10:00, שבת 13:00-10:00. יש לתאם מראש בטל' 050-2578313.
מכון אבני
"חזירים". מורי המחלקה לאמנות של המכון. עד 12.12.20.
אילת 6, תל אביב. טל' 03-6817080. יש לבדוק אם מתקיימת פעילות בתיאום מראש.
מנשר
"תערוכת מרצים – המחלקה לאמנות מנשר". עד 4.6.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00.
סדנאות האמנים ירושלים
"במעלה ובמורד ההר". קבוצתית. צילום. עד 17.7.
האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד', ו' 14:00-10:00, ה' 20:00-16:00 או בתיאום מראש.
סדנאות האמנים תל אביב
מאיה שמעוני – "האגף למבצעי תודעה". ציור. עד 18.7.
התבור 32, תל אביב. ג'-ה' 19:00-15:00 (ה' 28.5 14:00-11:00), ו'-שבת 14:00-11:00.
סדנת ההדפס ירושלים
"בהתגלגלויותיה". קבוצתית; "חתכי נעורים: ההדפסים המוקדמים של ליאו רוט". ללא מועד סיום.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
פריסקופ
חן פיפר - "דגים פלוס". עד 30.5.
בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
מוזיאונים לאמנות
המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח
"מזרח". ללא מועד סיום.
העצמאות 60, באר שבע, טל' 08-6993535. ב', ד' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית
מקבץ תערוכות "זמן דיוקן II": ליאוניד בלקלב – "פינקותקה"; מיכל ממיט וורקה – "התבוננות"; עידו מרקוס – "וריאציות על 1679.JPG"; יאן ראוכוורגר – "הפרדס הגדול"; אהרן שאול שור – "לקראת דיוקנאות עברית"; אלי שמיר – "זמן דיוקן"; "שפמים נחשבים". עד סוף אוגוסט.
הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת 14:00-10:00; ג', ה' 20:00-16:00. כניסה: 30 שקל. כניסה חופשית עד גיל 18.
מוזיאון נחום גוטמן לאמנות
"מכניקת הזורמות". פתיחה: ה' 4.6, 22:00-17:00. ללא מועד סיום.
רוקח 21, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5161970. ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).
מומלץ לוודא לפני הגעה לגלריה או לחלל התצוגה. בנוסף עלולים להיות שינויים בהנחיות פתיחת מקומות לאחר הירידה לדפוס. גלריות, חללים ומוזיאונים מוזמנים לעדכן על חידוש פעילות במייל art.galerya@gmail.com. מידע צריך להגיע עד יום א' 10:00.
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
גלעד בר שלו – "רשמים ראשוניים". ללא מועד סיום.
צלנוב 42, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00. סיור וירטואלי באתר http://www.degorla.com
אלון שגב
תערוב קבוצתית. ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
בידרמן – גלריה לאמנות ישראלית
"יוחנן סימון – קיבוץ ואחרי". ציור. עד 1.8.
הזורע 59, כפר שמריהו, טל' 09-9706500. א'-ה' 17:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
ברוורמן
דוד עדיקא – "שוק שחור". תצלומים; "לעזוב ולשוב". קבוצתית. ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גבעון
"חומר למחשבה". קבוצתית. ללא מועד סיום.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. צפייה בתערוכה באתר הגלריה https://www.givonartgallery.com/current-exhibition-2.
גלריה אלמסן
רוני פקר – "שלוש מאוזן". עד 21.6.
הפנינים 1, תל אביב-יפו. ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית
"השראה לובשת צורה". שיתוף פעולה עם המחלקה לקרמיקה וזכוכית בצלאל. עד 26.6.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 18:00-12:00, ו' 16:00-10:00.
גלריה הראל
סיגלית לנדאו – " GREEN SCREAM - ״מזמור שיר לירוק״ | נתן זך". עד 1.8.
אליזבת ברגנר 8, יפו, טל' 03-6816834. א'-ה' 18:00-10:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה זוזו
"כתר פלסטיק לבן". קבוצתית. עד 27.6.
גשר העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג' 16:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש
גלריה חזי כהן
אילן ברוך – "מתחת לכסות העלים ממתינה השלכת". ללא מועד סיום.
לילינבלום 33, תל אביב, טל' 03-6398788. סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גלריה טל
יזהר נוימן וסטודיו תות נייר – "קסם הנייר". ללא מועד סיום.
חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. שבת 14:00-11:00 ובתיאום מראש במייל talgallery@gmail.com. סיורים וירטואליים באתר הגלריה http://www.talgallery.co.il.
גלריה ליאונרדו
"איגנץ – 1985-1909 אמן בקיבוץ". רישומי חיים משנות ה-30. עד 22.6.
בית הקיבוצים, ליאונרדו דה וינצ'י 13, קומה 2-, תל אביב, טל' 054-6747446. א'-ה' 20:00-8:00, ו' 13:00-8:00.
גלריה ליטבק
"ציפורים". קבוצתית. ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גלריה מרי
הדסה בארי – "מבט שקוף". פתיחה: ה' 4.6, 20:00. עד 4.7.
אגריפס 12, ירושלים. טל' 052-5658455. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה משרד בתל אביב
רומי נודלמן – "תכשיט אורבני". פתיחה: ה' 4.6, 19:00. עד 25.6.
זמנהוף 6, תל אביב, טל' 03-5254191. ג'-ה' 16:00-10:00, ו' 13:00-10:00.
גלריה B.Y5
רות שומרוני – "עלים אינם נושרים כך סתם". עד סוף מאי.
בר יוחאי 5, תל אביב. ב'-ד' 15:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריה GH
דני קרוון, עתר גבע - "מפשוט למופשט". עד 20.6.
גבעת חביבה, טל' 04-6372824. א'-ה' 16:00-9:00, שבת 14:00-10:00.
גלריה P8
לי ברבו – "חור גדול באמצע". צילום וסטופ מושן. עד 13.6.
הפטיש 1, תל אביב. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.
דביר
"There is a crack in everything". קבוצתית. עד 4.7.
חזקיהו המלך 3-1, תל אביב. ה'-שבת 13:00-10:00 או בתיאום מראש.
הלובי
יואב וינפלד – "ברירת מחדל". ללא מועד סיום.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ה' 19:00-17:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
הסלון לאמנות
"פמאז". קבוצתית. עד 30.5.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. טל' 052-8854151. ד'-ה' 15:00-11:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
זומר
יעל ברתנא – "הקברנים". ללא מועד סיום.
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
חנינא
"המצור הגדול". קבוצתית. פתיחה: שבת 30.5. עד 27.6.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ה' 19:00-13:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
טובה אוסמן
רוני אלמגור – "פילידה". עד 9.6.
בן יהודה 100, תל אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה' 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו' 13:00-11:00.
מקום לאמנות
"ימים אחדים". קבוצתית; אן שימין וגיא בנאים – "In Between". עד 13.6.
שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
נגא
מורן קליגר – "קין". ללא מועד סיום.
אחד העם 60, תל אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
עינגע
שי זילברמן – "Garden's Keeper". עד 6.6.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ד'-ה' 16:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
רוזנפלד
אולגה קונדינה – "קשה עכשיו הקלה אחר כך". עד 4.7.
שביל המפעל 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 18:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00. או בתיאום מראש.
רוטשילד אמנות
אדם כהן – "באדוות המציאות". ללא מועד סיום.
יהודה לוי 48, תל אביב, טל' 052-8729490. ב'- שבת 14:00-11:00. או בתיאום מראש.
Raw Art
"SHUTTLE". פרויקט ליווי אמנים בתחילת דרכם. עד 6.6.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
Third Floo on the Left
"אחיתופל". עד 11.6.
המערכה 31, תל אביב, טל' 054-6738523. בתיאום מראש.
חללי תצוגה
אטליה שמי
עומר שיזף – "מחווה לאיש חלל"; מאיה זהבי – "אבן דרך". פתיחה: שבת 30.5, 12:00. עד 22.8.
כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
ארטורה
"אנשהו". קבוצתית. פתיחה: שבת 30.5, 22:00-18:00.
קמפוס רופין, עמק חפר, טל' 09-7411554. א'-ה' 19:00-9:00, ו'-שבת 14:00-9:00.
בית בנימיני - המרכז לקרמיקה עכשווית
"רקוויאם לחרסה"; אורן ארבל ונעם טבנקין – "יום יום"; "על המדף – מהתעשייתי לאישי". עד 11.7.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. ב'-ה' 19:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00 צפייה בתערוכות באתר הגלריה www.benyaminiceramics.org.
בית האמנים ראשון לציון
"כמו שצריך/Comme il faut". יום האישה הבינלאומי. קבוצתית. עד 30.5.
גבעתי 17, ראשון לציון. א', ד', ו' 12:00-10:00, ב'-ג', ה' 13:00-10:00, ב',ד' 19:00-17:30; שבת 13:00-11:00.
בית חנקין
"ארוחת חג". התערוכה מציגה גם בגלריה לאמנות ברמות מנשה. עד 30.6.
כפר יהושע, א' 13:00-9:00, ו'-שבת 13:00-11:00. תיאום מראש בטל' 054-7474510, 052-2485391.
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
"ועכשיו זכוכית". עד 27.6.
גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 15:30-10:30, שבת 16:00-10:30.
גלריה לאמנות גן שמואל
אתי גדיש דה לנגה - ''יש דובים בחוף''. עד 13.6.
קיבוץ גן שמואל, טל' 054-5752403. ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריה טימורה
רחל טימור – "72 שנה למדינת ישראל". ללא מועד סיום.
שבזי 32, טל אביב, טל 054-4911306. כל השבוע 19:00-10:00. יש לתאם ביקור מראש.
גלריה לאמנות ישראלית – טבעון
רחל נמש – "כגוף אחת". ציורי שמן גדולי ממדים; רונית שני – "חוט, מדונה ושני כתמים". צילום; ענבל לוטן – "נגזרת". ללא מועד סיום.
מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א', ג' 19:00-12:00, ה' 18:00-10:00.
גלריה מאיה
עותה פטינקין – "משחקי הקלפים"; גליה פסטרנק – "המורה לציור"; שירה גפשטיין מושקוביץ – קיר אמן. ללא מועד סיום
סיור וירטואלי בתערוכות באתר https://www.degorla.com.
גלריה מחניים
סימה לוין - "קפקא-כאן"; גד פרנק – "זמן ערבית". ללא מועד סיום.
מחניים, טל' 052-6065026. כל השבוע למעט יום ד', בתיאום מראש.
גלריה על הצוק
"חמישים גוונים של צהוב". עד 13.6.
המעפילים 19, נתניה, טל' 052-5119908. ב'-ג', ה' 17:00-10:00.
גלריה ND
עבודות הגלריה לצפייה באתר. ללא מועד סיום.
עוזיאל 52, רמת גן. עבודות באתר https://www.ndart.net.
גלריה UnityArt
תערוכה לשבועות. ללא מועד סיום.
דוד רזיאל 6, יפו. תיאום סיור בטל' 054-3544218.
גלריית עין הוד
"זורקים רעיונות". ללא מועד סיום.
עין הוד, טל' 04-9842548. צפייה בעבודות באתר https://bit.ly/2WWVSWD.
גלריית שכטר
גרי גולדשטיין – "השתאות"; אשחר קלינגבייל – "מישורים". עד 6.6.
מרכז שכטר, שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:30-11:00, שבת 16:00-13:00.
הגדה השמאלית
רני פרדס - "Ad Hoc". ללא מועד סיום.
אחד העם 70, תל אביב. בתיאום מראש בלבד בטל' 054-5860520.
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"במעלה ובמורד ההר". ללא מועד סיום.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. צפיייה באתר התערוכה https://www.thenewgalleryteddy.com/up-and-down-the-mountain.
הגלריה העירונית גבעתיים
שמעון פינקלשטיין – צילום. ללא מועד סיום.
מכון המים, השומר 7 , גבעתיים, טל' 03-6721734. ג'-ד', ו' 14:00-11:00.
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
לילך מדר – "לחש"; איתם טובול – "רשות הקמיעות"; בלה חבצקין – "מגרש הרוסים"; הילה ליזר בז'ה – "ימים לבנים"; נאוה הראל שושני – "עם הספר". עד 17.6.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-ה', שבת 13:00-10:00, ב' 18:00-16:00.
גלריה השיתופית בכברי
עומר מסינגר - "בדזה". צילום; תמר הורביץ ליבנה – "תפרנית". פתיחה: שבת 30.5, 13:00. ללא מועד סיום.
כברי, טל' 04-9952537. ה' 18:30-15:0030 ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.
הגלריה לאמנות ותרבות שבטית
אלה ברסקי – "מנרטיב למופשט". עד 26.6.
מרכז בעלי המלאכה 13, תל אביב, טל' 055-9230022. ד'-ה' 19:00-11:00, ו' 16:00-0:00.
הגלריה לאמנות רמות מנשה
"ארוחת חג". קבוצתית. התערוכה מציגה גם בגלריית בית חנקין, כפר יהושע. עד 13.6.
רמות מנשה, בתיאום מראש בטל' 052-3864955, 052-6261069.
הגלריה ע"ש אפטר – מעלות תרשיחא
נחמה באר – "אני עוד חי"; משה קופפרמן ושמחה שירמן – "סגול ואפור". עד 30.6.
בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ג', ה' 15:00-10:00, ד' 19:00-12:00.
המרכז לאמנות עכשווית
שריף וואכד – "בלאגן". עד 20.6.
צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
הסדנה לאמנות
איציק גייר – "אל האינסוף..."; אבי עזרא – עבודות; מיכאל בן אבו – "מסעות/משאות". עד 18.6.
שדרות דואני 25, יבנה. א'-ה' 13:00-9:00, ב', ד' 19:00-17:00.
חדר 25
אביעד סימנמנס ודור זליכה לוי – "אמור". עד 20.6.
הרצל 16, תל אביב. יש לשלוח מייל לכתובת contact@room25.co.il.
מינוס אחת
"ימי פרא – רוחות רפאים של נעורים". קבוצתית. מאוסף "הארץ". עד 23.5.
שוקן 18, תל אביב, טל' 03-5121732. ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש במייל minus1@haaretz.co.il.
מיני מוזיאון שואה או תקווה
עפר אילני – "איך מצאו תקווה במקום האפל בהיסטוריה?". ללא מועד סיום.
שדרות הרצל 120 ב', בית הכרם, ירושלים. א'-ה' 19:00-10:00, ו' 12:00-10:00, שבת 13:00-10:00. יש לתאם מראש בטל' 050-2578313.
מכון אבני
"חזירים". מורי המחלקה לאמנות של המכון. עד 12.12.20.
אילת 6, תל אביב. טל' 03-6817080. יש לבדוק אם מתקיימת פעילות בתיאום מראש.
מנשר
"תערוכת מרצים – המחלקה לאמנות מנשר". עד 4.6.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00.
סדנאות האמנים ירושלים
"במעלה ובמורד ההר". קבוצתית. צילום. עד 17.7.
האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד', ו' 14:00-10:00, ה' 20:00-16:00 או בתיאום מראש.
סדנאות האמנים תל אביב
מאיה שמעוני – "האגף למבצעי תודעה". ציור. עד 18.7.
התבור 32, תל אביב. ג'-ה' 19:00-15:00 (ה' 28.5 14:00-11:00), ו'-שבת 14:00-11:00.
סדנת ההדפס ירושלים
"בהתגלגלויותיה". קבוצתית; "חתכי נעורים: ההדפסים המוקדמים של ליאו רוט". ללא מועד סיום.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
פריסקופ
חן פיפר - "דגים פלוס". עד 30.5.
בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
מוזיאונים לאמנות
המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח
"מזרח". ללא מועד סיום.
העצמאות 60, באר שבע, טל' 08-6993535. ב', ד' 16:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית
מקבץ תערוכות "זמן דיוקן II": ליאוניד בלקלב – "פינקותקה"; מיכל ממיט וורקה – "התבוננות"; עידו מרקוס – "וריאציות על 1679.JPG"; יאן ראוכוורגר – "הפרדס הגדול"; אהרן שאול שור – "לקראת דיוקנאות עברית"; אלי שמיר – "זמן דיוקן"; "שפמים נחשבים". עד סוף אוגוסט.
הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת 14:00-10:00; ג', ה' 20:00-16:00. כניסה: 30 שקל. כניסה חופשית עד גיל 18.
מוזיאון נחום גוטמן לאמנות
"מכניקת הזורמות". פתיחה: ה' 4.6, 22:00-17:00. ללא מועד סיום.
רוקח 21, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5161970. ו' 14:00-10:00, שבת 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).